پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

نظر سنجی در مورد نحوه ثبت نام برای راند بعدی (مهم)

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
47 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: به نظر شما ثبت نام برای راند بعد چگونه باشد ؟ (1 کاربر رای داده است)

به نظر شما ثبت نام برای راند بعد چگونه باشد ؟

1. مانند راند های قبل همه از نو ثبت نام کنند (26 رای [35.62%] - نمایش)

درصد آرا: 35.62%

2. نیازی به ثبت نام مجدد نباشد و اکانت ها حذف نشود (ولی امکان تغییر نام کاربری اضافه شود ) (47 رای [64.38%] - نمایش)

درصد آرا: 64.38%

رای

• Guests
100% گزینه دو

• Guests
اگه بخوایم گزینه 2 رو انتخاب کنیم قدرت های همه 0 میشه ؟؟؟ ولی به نظر من برای تغییر نام کاربری باید یه جور تنظیم بشه مثلا وسط سرور کاربرا نام کاربریشون رو تغییر بدن ! مثلا شاید یکی نخواد نام کاربریشو تغییر بده شاید هم یکی بخواد وسط سرور نام کربریش رو تغییر بده !

• Guests

من نظرم کلی نه با کسی:)
اگه تو بازی بشه اسم عوض کرد خیلی خوبه اما نه زیاد!
ای کاش مثل بعضی بازی های خارجی مثل (بلک شات) بعد از هر درجه یه چیزیی جایزه بده البته به قول این دوستمون تبلیغ نباشه!
یا امکان تشکیل خانواده به درجه بالاتری نیاز باشه
در ضمن ای کاش میشود مزرعه بیشتر خرید مثلا 100تا!!
به هر حال خیلی از چیزا محدودیت داشتن چرا بماند!؟
یه کم لطفا تو رنگها دقیق تر باشین
خیلی رنگ حاشیه و همه چی تاریک بود
لطفا نظر سنجی بیشتر بزارین
ممنون از مدیر بازی در مورد نظر سنجی بالا.

• Guests

100% گزینه دو

هرچی این بگه
ولی تغیر نام کاربری با اعتبار باشه بهتره اینجوری دیگه زرتی زرتی هیشکی نمیتونه نامشو عوض کنه
مثلا 300 تا برا هر بار
بار اولی بدون اعتبار

البته من سعیدم یادم رفت با اکانت خودم بیام

• Guests

100% گزینه دو

هرچی این بگه
ولی تغیر نام کاربری با اعتبار باشه بهتره اینجوری دیگه زرتی زرتی هیشکی نمیتونه نامشو عوض کنه

مثلا 300 تا برا هر بار
بار اولی بدون اعتبار

البته من سعیدم یادم رفت با اکانت خودم بیام

شدیدا تایید میشه!

• Guests
به نظر من ریست بشه بهتره ، مثل خانوارز با همون نام و رمز هم بشه وارد شد ، خوبه

• Guests
گزینه دو خوبه

• Guests
نظر صد درصد من گزینه یک هستش :sleepy:
بابا ایکارا چیه؟ :huh:
نظر بهضی ها اینه که نام تغییر بدیم بهتره
ولی اینجوری آدم باید یه ساعت دنبال اون نفر بگرده
اگر بشه که یه صفحه هم توی لیست اعضا بزارن خوبه :25:
ولی نظر من منفی هستش :dodgy:
این فکر خوبیه :idea: ولی وقتی خوبه که جاسوس نباشه :-/
بهتره که این کارو اعتباری هم بزارین
مثلا کسانی که می خواهند اسمشونو عوض کنن باید فلان اعتبار بشیتیلن :25:
و سه بار در کل راند بیشتر نباشه

• Guests
آره ! نظر خوبیه ! مثلا میشه برای هر بار تغییر نام از کاربرا 500 کوروپ کسر بشه و اینطوری هم هر کسی الکی نمیتونه اسمش رو تغییر بده !

• Guests
به نظر من هم بشه با اعتبار عوض کرد هم با پول مثلا 1 یا 2 میل پول و یا 220 اعتبار که شخص با اختیار خودش انتخاب میکنه!!

و اقا امینی توی اینجا فرصتی یافتیم کمی نظر بدیم رنگ بندی بازی کاملا خسته کننده است بعد یکروز ادم از ش زده میشه اگه میشه رنگ ها متنوع تری رو به بازی اضافه کنید و اسلحه های جدید تر بزارید اگه اگه میشه امکان ساختن کلوپ رو بزارید مثل مزطرعه به بازیکن پول بده با این فرق که بازیکن بتونه توش نوشیدنی یا چیزای دیگه بزاره !! مثل بازی .. تبلیغ نداریم

• Guests
منم با book7 موافقم مثله خان وارز بشه. یعنی با همون نام و رمز هم بشه وارد شد.
:37::37::37::37::37:

• Guests
آقای امینی 2 تا سوال فنی
1-راند بعدی کی شروع میشه
2-چی شد اکانت ها باقی میمونه یا باید دوباره ثبت نام کنیم

• Guests
تاریخ شروع که قطعی بشه اعلام میکنیم

اواخر این هفته یا اوایل هفته آینده شروع میشه ...

تنیجه نظر سنجی هم مهمه ؛ به احتمال زیاد هر چی نتیجه نظر سنجی بشه همون رو انجام میدیم .

• Guests
آقای امینی راند بعدی دقیقاً چه تغییراتی میکنه؟
؟؟؟

• Guests
به نظر منم خیلی خوب میشه بتونیم اسمو عوض کنیم...چندین بار یه اسم مد نظرم بوده وقتی میخواستم ثبت نام کنم یکی دیگه ساخته بود...
ولی مثلا برای کل راند بشه فقط 3 بار عوضش کرد....حالا چه با اعتبار چه بی اعتبار اصلا مهم نیس.....
امینی جون انتظار داشتیم بعد از خداحافظی این همه اعضا از این بازی یه تغییر درست و حسابی ایجاد کنی..اخه اسمو کسی عوض کنه چه دخلی به بازیش میاد؟؟بازیکن همونه.....
پس فردا یکی بیاد بپرسه نقطه قوت این بازی چیه میخوای بهش بگی...میتونی اسمتو عوض کنی؟؟؟
این پیشنهاد منه ممکنه خیلیا دوست نداشته باشن...
به نظر من اعضای انلاین حذف کن...یعنی معلوم نباشه کی انلاین هست یا کی نیس...اینطوری قتل سختر میشه...مثل تراوین..معنی نداره بفهمیم کی انلاینه کی نیست..
بشین فکر کن یه چیزی به بازی اضافه کنی که بگیم راند 3 هفت تیر با 2 راند قبلش فرق داشت
یه چیزی که بتونیم باهاش درجه رو ببریم بالا...الان فقط باید ماشین بدزدیمو و چند ات جرم مسخره که تهش یه 2 هزاری بهمون نمیده....
اینم اخرین پیشنهاد ....کسی که درجش میره بالا یعنی خلاف بیشتر کرده..دزدی بیشتر کرده دیگه ناشی نیس....برای چی باید بیفته زندان؟؟؟این تخیلیترین قسمت هفتیره..که یه کله گنده خیلی رحت مثل بقیه بیفته زندان...
امینی این 2 3 تا پیشنهاد مثل 100 تای پیشنهادای دیگه ای که ارائه شد میتونه اصلا خونده نشه یا عمل نشه...ولی چه بشه چه نشه این دود بیشتر تو چشم خودت میره...
یا حق

• Guests
سلام.:34:
اقا مسعود اینو تا اخرش بخون.:blush:
اولا روی اکانت من چند نفر بازی میکردن و دیدم خیلی نامردی از اکانت من انجام شد و چون ایمیل مشترک بود واسه اکانت مرخصی زدم.:angel:

چندتا پیشنهاد واسه بازی دارم که انتظار دارم جناب امینی پیگیری کنه.:idea:

اولا بازی طوری هست که اگر ادم بخواد بره بالا باید یکسره انلاین باشه و این از بزرگترین مشکلات
بازی هست و مهمترین دلیل کم طرفدار بودن بازی این هست و باید براش یه راه حل پیدا کرد.:huh:

دوما قسمت حفاظت بهتره حذف بشه چون در طول این مدت نمیشه به بازیکن اسیب رسوند.مثلا من یه مدت خیلی جدی داشتم بازی میکردم و وقتی حفاظتم تموم می شد یکسره شهر عوض میکردم تا حفاظت بعدی و کسی نمیتونست منو بکشه که این کار رو خیلی ها انجام میدن.به نظر من بهتره در عوضش بشه چند نفر رو با اعتبار (مثلا واسه هر محافظ 50 تا اعتبار)خرید.(مثلا حد اکثر 5 نفر)که هر کدوم میزان اسیب رسوندن به بازیکن و سرقت رو درصدی کم کنن که 5 نفر با هم 80 درصد محافظت کنن از شخص که هم بشه چند نفری کشتش و هم کشتنش سخته و در مقابل بشه مثلا حداکثر دو نفر رو استخدام کرد البته با اعتبار که در کشتن کسانی امثال این به ادم کمک کنن.

سوم انتقال اعتبار به کلی برداشته بشه.اینجوری هم اقای امینی سود میکنه چون همه مجبورن اعتبار رو با پول بخرن و هم واسه ما خوب میشه چون بعضیا مولتی اکانت هستن و تمتم پولشون (پول بازی)رو اعتبار میخرن و جر میزنن.:25:

چهارم باید یه فکری به حال قتل بشه.اینجوری نمیشه که هرکس اکانت اول شد دیگه هیچ غمی نداشته باشه و بقیه تو ترس کشته شدن باشن.بهتره بشه افراد اول رو هم کشت و قدرتشون رو گرفت.:6:

پنجم به نظرم باید مثل تراوین بشه یکی دو نفر جانشین گذاشت با امکانات محدود و قابل تغییر که دیگه رمزمون رو به کسی ندیم که بعدش پشیمون بشیم.:36:

ششم در مورد راند بعد که اکانت ها حذف بشن یا نه.
به نظر من حذف نشن چون سواستفاده از اسم میشه ولی از طرفی امکان داره کسی نخواد اصلا بازی کنه و یا درتر شروع به بازی کنه پس بهتره واسه هرکسس یه ایمیل فعالسازی فرستاده بشه و اگر تا 10 روز اکاتشو فعال نرد اکانتش حذف بشه و بشه دوباره با اسمش اکانت ساخت.:45:

هفتم رسیدگی به مولتی اکانت ها شدید تر بشه از روی ای پی ها و نذارید کسی مولتی اکانت باشه.:dodgy:

هشتم طوری بشه که موسس خانواده این امکان رو داشته باشه که پولهایی که خودش ریخته به خانواده رو برداره.:blush:

نهم چراروی پولهای بانک خانواده سود نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

دهم افراد انلاین نشون داده نشن و با پرداخت مثلا 10 اعتبار برای مثلا 12 ساعت بشه فهمید فلانی الاین هیت یا نه یا این با جاسوسی که انجام میدیم معلوم بشه.:s

چندتا نکته ی دیگه هم بود که یادم رفت.یادم اومد میگم

راستی نظرتون رو درباره ی اینا بگید...

ببخشید اگه اشتباه تایپی زیاد بود:-/

با تشکر
کوچیک همه امیر:heart: 
راستی من راند بعد نمیتونم بیام تو بازی.شاید بعضی وقتا با اکانت بچه ها اومدم پس اگر دیدید کسی با اسم اکانت من اکانتی ساخته بدونید من نیستم.احتمالش یک درصده که راند بعد بیام.اگر وضعیت بازی تغییر نکنه که هرگز نمیام

• Guests
اصلا چرا تغيير نام؟
هيچ كدوم اكانتا رو از بين نبريد ولي اجازه تغيير نام رو هم نديد
يا اينكه همون چيزي كه دوستمون گفتند قابليت اسم قديمي بذاريم.

• Guests

دوما قسمت حفاظت بهتره حذف بشه چون در طول این مدت نمیشه به بازیکن اسیب رسوند.مثلا من یه مدت خیلی جدی داشتم بازی میکردم و وقتی حفاظتم تموم می شد یکسره شهر عوض میکردم تا حفاظت بعدی و کسی نمیتونست منو بکشه که این کار رو خیلی ها انجام میدن.به نظر من بهتره در عوضش بشه چند نفر رو با اعتبار (مثلا واسه هر محافظ 50 تا اعتبار)خرید.(مثلا حد اکثر 5 نفر)که هر کدوم میزان اسیب رسوندن به بازیکن و سرقت رو درصدی کم کنن که 5 نفر با هم 80 درصد محافظت کنن از شخص که هم بشه چند نفری کشتش و هم کشتنش سخته و در مقابل بشه مثلا حداکثر دو نفر رو استخدام کرد البته با اعتبار که در کشتن کسانی امثال این به ادم کمک کنن.

چهارم باید یه فکری به حال قتل بشه.اینجوری نمیشه که هرکس اکانت اول شد دیگه هیچ غمی نداشته باشه و بقیه تو ترس کشته شدن باشن.بهتره بشه افراد اول رو هم کشت و قدرتشون رو گرفت.:6:

پنجم به نظرم باید مثل تراوین بشه یکی دو نفر جانشین گذاشت با امکانات محدود و قابل تغییر که دیگه رمزمون رو به کسی ندیم که بعدش پشیمون بشیم.:36:

ششم در مورد راند بعد که اکانت ها حذف بشن یا نه.
به نظر من حذف نشن چون سواستفاده از اسم میشه ولی از طرفی امکان داره کسی نخواد اصلا بازی کنه و یا درتر شروع به بازی کنه پس بهتره واسه هرکسس یه ایمیل فعالسازی فرستاده بشه و اگر تا 10 روز اکاتشو فعال نرد اکانتش حذف بشه و بشه دوباره با اسمش اکانت ساخت.:45:

دهم افراد انلاین نشون داده نشن و با پرداخت مثلا 10 اعتبار برای مثلا 12 ساعت بشه فهمید فلانی الاین هیت یا نه یا این با جاسوسی که انجام میدیم معلوم بشه.:s

تائید میشه به صورت فجیح :54: بهترین پیشنهادا اینایی هستن که گلچین شدن

به نظر منم خیلی خوب میشه بتونیم اسمو عوض کنیم...چندین بار یه اسم مد نظرم بوده وقتی میخواستم ثبت نام کنم یکی دیگه ساخته بود...
ولی مثلا برای کل راند بشه فقط 3 بار عوضش کرد....حالا چه با اعتبار چه بی اعتبار اصلا مهم نیس.....
امینی جون انتظار داشتیم بعد از خداحافظی این همه اعضا از این بازی یه تغییر درست و حسابی ایجاد کنی..اخه اسمو کسی عوض کنه چه دخلی به بازیش میاد؟؟بازیکن همونه.....
پس فردا یکی بیاد بپرسه نقطه قوت این بازی چیه میخوای بهش بگی...میتونی اسمتو عوض کنی؟؟؟
این پیشنهاد منه ممکنه خیلیا دوست نداشته باشن...
به نظر من اعضای انلاین حذف کن...یعنی معلوم نباشه کی انلاین هست یا کی نیس...اینطوری قتل سختر میشه...مثل تراوین..معنی نداره بفهمیم کی انلاینه کی نیست..
بشین فکر کن یه چیزی به بازی اضافه کنی که بگیم راند 3 هفت تیر با 2 راند قبلش فرق داشت
یه چیزی که بتونیم باهاش درجه رو ببریم بالا...الان فقط باید ماشین بدزدیمو و چند ات جرم مسخره که تهش یه 2 هزاری بهمون نمیده....
اینم اخرین پیشنهاد ....کسی که درجش میره بالا یعنی خلاف بیشتر کرده..دزدی بیشتر کرده دیگه ناشی نیس....برای چی باید بیفته زندان؟؟؟این تخیلیترین قسمت هفت تیره..که یه کله گنده خیلی رحت مثل بقیه بیفته زندان...
امینی این 2 3 تا پیشنهاد مثل 100 تای پیشنهادای دیگه ای که ارائه شد میتونه اصلا خونده نشه یا عمل نشه...ولی چه بشه چه نشه این دود بیشتر تو چشم خودت میره...
یا حق

درک میکنم نظر های شما رو پیشنهاد ها هم خیلی عالی هستند

به نظر من رابر 1000 تای هفت تیر می ارزید
خیلی خوب بود همیشه هم بالای 200 انلاین داشت حتی ساعت 3 نصف شب
و عضو فعال زیاد
با محدود شدن امکانات بازی باید با کم شدن اعضا هم مواجه میشیم و مدیر بجای حذف کردن امکانات های خلاف قوانین باید اونها رو با پیشنهاد های اعضا جایگزین میکرد
ولی اینکه آقای امینی تنبل شدن و هر پیشنهادی میشه جواب نمیدن یا یه بهونه ای برای اجرا نشدنش میدن اصلا قابل تحمل نیست
هرچه زودتر منتظر نظر های شما هستیم آقا مسعود درباره این پیشنهادات

• Guests
یک سوال بزرگ از آقای امینی در مورد جایزه ها 20 تای قدرت فقط چرا 5 قدرت اول میزان جایزه شون نوشتین بقیه جایزه نمی گیرند؟

• Guests
آقای امینی الان نصف بچه ها هنوز نیومدن
این نظر سنجی باید قبلا برگزار میشد نه الان(البته جسارت نباشه)
این جوری راند دیرتر شروع میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی