پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

نظر سنجی در مورد نحوه ثبت نام برای راند بعدی (مهم)

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
47 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: به نظر شما ثبت نام برای راند بعد چگونه باشد ؟ (1 کاربر رای داده است)

به نظر شما ثبت نام برای راند بعد چگونه باشد ؟

1. مانند راند های قبل همه از نو ثبت نام کنند (26 رای [35.62%] - نمایش)

درصد آرا: 35.62%

2. نیازی به ثبت نام مجدد نباشد و اکانت ها حذف نشود (ولی امکان تغییر نام کاربری اضافه شود ) (47 رای [64.38%] - نمایش)

درصد آرا: 64.38%

رای

• Guests

آقای امینی راند بعدی دقیقاً چه تغییراتی میکنه؟
؟؟؟

فعلا یک سری تغییرات کوچک در نظر گرفتیم که موقع اعلام تاریخ شروع اعلام میکنیم.

یک سوال بزرگ از آقای امینی در مورد جایزه ها 20 تای قدرت فقط چرا 5 قدرت اول میزان جایزه شون نوشتین بقیه جایزه نمی گیرند؟

بله در راند قبل هم همنیطور بوده و جایزه فقط به تاپ های ۵ تعلق میگیرد.

---------------------------------------------------------------------------

دوستان عزیزی که پیشنهاد و انتقاد کردید من تاجایی که بشه و بتونم سعی میکنم تغییراتی که مفید باشه رو اعمال کنیم ؛ یک سری از پیشنهادات که دوستان میدند واقعا نمیشه عملی کرد چون برای عملی شدنشون باید هسته بازی تغییر کنه و خیلی زمان بره ؛ یک سری از پیشنهادات هم که قبلا پیشنهاد شده فلان بخش رو بیارید و حالا دوباره پیشنهاد میشه نه فلان بخش رو بردارید که خوب میمونیم چیکار کنیم ...

دوستانی هم که تو این تاپیک اسم بدن از این به بعد برای هر اسپم ۳۰٪ اخطار می گیرند.

• Guests
سلام به همه دوستای قدیمی و جدید عزیزم..همینطور مسعود گل.
من بارها و بارها خواستم بیام دوباره بازی کنم اما این بازی به نظر من دیگه مفت نمی ارزید..البته با عرض شرمندگی..مسعود جان شما کلا زیاد اهل جواب دادن نیستی و این بزرگترین ایرادته..یه سری از تغییرات واقعآ شدنی و قشنگ و حتی لازم و واجبند..نمیدونمچرا اینقدر تو بعضی موارد بی خیالی طی میکنی..
به هر حال اگه تغییرات درست و حسابی تو بازی اعمال بشه من و خیلی های دیگه به بازی برمیگردیم و برای گسترش بازی تلاش و تبلیغ هم میکنیم.. میل خودته
فدای همتون..فعلآ بای..

• Guests
تشکر می کنم از آقای امینی که 5 راند رابر و 2 راند هفت تیر شاهد تغییرات زیادی بودیم . ایجاد وام انتقال اعتبار و پول اضافه کردن قاچاق ماشین اضافه کردن مسافرت با هواپیما ، انتقال ایستگاه بنام فرد دیگر ، تعیین میزان بلیت ، و .....

به نظر من یکی از دلیل هایی که من پای این بازی هستم تغییرات و زنده بودن بازی هفت تیر . البته یکسری ایراد هایی همیشه هست ولی به آقای امینی تبریک می گم . فکر می کنم شما وبمستر سایت بیا بازی بودین که اون سایت خیلی عالی بود که خیلی مدت تعطیل شده .

• Guests
والا یکی از ایراداتی که توی این بازی هست خرید ایستگاه هاست
ایستگاه رو میخری ولی وقتی کشتنت
معلوم نیست که پولش چی میشه
این وسط نه به جیب کسی میره که کشته و نه به جیب کسی بر میگرده که خریده !!!!
فکر کنم جناب آقای امینی این وسط پول مورد نظر سرقت کرده :دی

• Guests

فکر کنم جناب آقای امینی این وسط پول مورد نظر سرقت کرده :دی

چه جالب.پس آقای امینی پول مجازی رو که خودش درست کرده رو میدزده,نه؟:cool:

• Guests

سلام.:34:
اقا مسعود اینو تا اخرش بخون.:blush:
اولا روی اکانت من چند نفر بازی میکردن و دیدم خیلی نامردی از اکانت من انجام شد و چون ایمیل مشترک بود واسه اکانت مرخصی زدم.:angel:

چندتا پیشنهاد واسه بازی دارم که انتظار دارم جناب امینی پیگیری کنه.:idea:

اولا بازی طوری هست که اگر ادم بخواد بره بالا باید یکسره انلاین باشه و این از بزرگترین مشکلات
بازی هست و مهمترین دلیل کم طرفدار بودن بازی این هست و باید براش یه راه حل پیدا کرد.:huh:

دوما قسمت حفاظت بهتره حذف بشه چون در طول این مدت نمیشه به بازیکن اسیب رسوند.مثلا من یه مدت خیلی جدی داشتم بازی میکردم و وقتی حفاظتم تموم می شد یکسره شهر عوض میکردم تا حفاظت بعدی و کسی نمیتونست منو بکشه که این کار رو خیلی ها انجام میدن.به نظر من بهتره در عوضش بشه چند نفر رو با اعتبار (مثلا واسه هر محافظ 50 تا اعتبار)خرید.(مثلا حد اکثر 5 نفر)که هر کدوم میزان اسیب رسوندن به بازیکن و سرقت رو درصدی کم کنن که 5 نفر با هم 80 درصد محافظت کنن از شخص که هم بشه چند نفری کشتش و هم کشتنش سخته و در مقابل بشه مثلا حداکثر دو نفر رو استخدام کرد البته با اعتبار که در کشتن کسانی امثال این به ادم کمک کنن.

سوم انتقال اعتبار به کلی برداشته بشه.اینجوری هم اقای امینی سود میکنه چون همه مجبورن اعتبار رو با پول بخرن و هم واسه ما خوب میشه چون بعضیا مولتی اکانت هستن و تمتم پولشون (پول بازی)رو اعتبار میخرن و جر میزنن.:25:

چهارم باید یه فکری به حال قتل بشه.اینجوری نمیشه که هرکس اکانت اول شد دیگه هیچ غمی نداشته باشه و بقیه تو ترس کشته شدن باشن.بهتره بشه افراد اول رو هم کشت و قدرتشون رو گرفت.:6:

پنجم به نظرم باید مثل تراوین بشه یکی دو نفر جانشین گذاشت با امکانات محدود و قابل تغییر که دیگه رمزمون رو به کسی ندیم که بعدش پشیمون بشیم.:36:

ششم در مورد راند بعد که اکانت ها حذف بشن یا نه.
به نظر من حذف نشن چون سواستفاده از اسم میشه ولی از طرفی امکان داره کسی نخواد اصلا بازی کنه و یا درتر شروع به بازی کنه پس بهتره واسه هرکسس یه ایمیل فعالسازی فرستاده بشه و اگر تا 10 روز اکاتشو فعال نرد اکانتش حذف بشه و بشه دوباره با اسمش اکانت ساخت.:45:

هفتم رسیدگی به مولتی اکانت ها شدید تر بشه از روی ای پی ها و نذارید کسی مولتی اکانت باشه.:dodgy:

هشتم طوری بشه که موسس خانواده این امکان رو داشته باشه که پولهایی که خودش ریخته به خانواده رو برداره.:blush:

نهم چراروی پولهای بانک خانواده سود نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-/

دهم افراد انلاین نشون داده نشن و با پرداخت مثلا 10 اعتبار برای مثلا 12 ساعت بشه فهمید فلانی الاین هیت یا نه یا این با جاسوسی که انجام میدیم معلوم بشه.:s

چندتا نکته ی دیگه هم بود که یادم رفت.یادم اومد میگم

راستی نظرتون رو درباره ی اینا بگید...

ببخشید اگه اشتباه تایپی زیاد بود:-/

با تشکر
کوچیک همه امیر:heart: 
راستی من راند بعد نمیتونم بیام تو بازی.شاید بعضی وقتا با اکانت بچه ها اومدم پس اگر دیدید کسی با اسم اکانت من اکانتی ساخته بدونید من نیستم.احتمالش یک درصده که راند بعد بیام.اگر وضعیت بازی تغییر نکنه که هرگز نمیام

فقط و فقط با شماره های7و 5 موافقم به شرطی که خودمون بتونیم امکانات رو واسه جانشین تعیین کنیم
1- خب میتونی حفاظت بگیری و از کشته شدنت جلوگیری کنی یعنی تو 12 ساعت یکبار نمیتونی به اکانتت سر بزنی؟
2- خیلی خوش شانس بودی که تو اون مدتی که حفاظت نداشتی کسی نکشتت چون حفاظت یه چیز حیاتیه طرف وقتشو میذاره تجارت میکنه بعد 10% قدرتش میپره همه زحماتای اونروز و قبلانش هدر میره
3- اونایی که تازه واردن باخرید اعتبار و عوض کردن اون با پول بازی پیشرفت میکنن
همینطور خیلی ها اعتبار مورد نیازشونو از طریق انقال پولشون و گرفتن اعتبار در میارن که شاید خودشون وضعیت مالیشون خوب نباشه و نتونن از خود آقای امینی اعتبار بخرن
4- اول راند که کسی اول نیست اونی که اول شده کلی زحمت کشیده به اون مقام رسیده
نمیشه که اونی که زحمت کم تر کشیده بالاترشو بکشه آخه
5- با اون شرطی که گفتم میتونه خوب باشه
6-نظری ندارم
7- موافقم
8-اگه اینطور شه همه پولاشونو میریزن تو بانک خانوادشون و کلی زیادش میکنن و اخر راند همه رو به خودشون وام میدن و قدرت میکنن و اگرم کشته شدن مهم نیست چون نه پولی دارن و نه قدرتی پس بازی مسخره میشه و قتل دیگه اثری نداره
9- چون اون پول امانت نزد موسسه رو پول امانتی سود میاد؟
10- باید این بازی یه فرقی داشته باشه با بازیهای دیگه یا نه؟
بازی تغییرات زیادی لازم نداره و خیلی خوب هستش
از آقای امینی به خاطر زحمات زیادش تشکر میکنم.

• Guests

من بارها و بارها خواستم بیام دوباره بازی کنم اما این بازی به نظر من دیگه مفت نمی ارزید..البته با عرض شرمندگی..مسعود جان شما کلا زیاد اهل جواب دادن نیستی و این بزرگترین ایرادته..یه سری از تغییرات واقعآ شدنی و قشنگ و حتی لازم و واجبند..نمیدونمچرا اینقدر تو بعضی موارد بی خیالی طی میکنی..
به هر حال اگه تغییرات درست و حسابی تو بازی اعمال بشه من و خیلی های دیگه به بازی برمیگردیم و برای گسترش بازی تلاش و تبلیغ هم میکنیم.. میل خودته
فدای همتون..فعلآ بای..

ُسلام عزيز دل برادرحرص نخور عزيز دل :heart:

حالا نتيجه چي شد؟

• Guests

فدای همتون..فعلآ بای..

ُسلام عزيز دل برادرحرص نخور عزيز دل :heart:

حالا نتيجه چي شد؟

نتیجه شد گزینه 2

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی