پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

انتخاب بهترین بازی تحت وب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
26 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: بهترین بازی انلاینی که بازی کردید (1 کاربر رای داده است)

بهترین بازی انلاینی که بازی کردید

1. رابر (11 رای [21.57%])

درصد آرا: 21.57%

2. هفتیر (14 رای [27.45%])

درصد آرا: 27.45%

3. تراوین (7 رای [13.73%])

درصد آرا: 13.73%

4. اسمان دز (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

5. خان وارز (6 رای [11.76%])

درصد آرا: 11.76%

6. مای اف سی (3 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

7. گانگستر های دیوانه (1 رای [1.96%])

درصد آرا: 1.96%

8. تریباس (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

9. گلادیاتوس (1 رای [1.96%])

درصد آرا: 1.96%

10. هیچ کدام (8 رای [15.69%])

درصد آرا: 15.69%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

• Guests
لطفا بهترین بازی تحت وب و انلاینی که بازی کردید را بگویید

• Guests
تراوین خیلی باحاله اگر اسپید باشه
تو کی میخوابی ساعت یکو نیمه 

• Guests

3یا 4 یا 5 یا 6 یا..................... تراوین اسپیدش خیلی حال میده ولی ویرایش 4 نیست

• Guests
خانوارز از همه باحال تره فقط اگه یه سرور *100بزنند من خودم حاضر 1میلیون هم خرجکنم براش:54:

• Guests
راستش اصلا هیچ کدوم از اینا
1-خانوارز همه سرور های ایرانی بودم تو دن 1 با نیلوفر یا اسپارتاکوس خودم اک ساختم شدم 40 اما سرور ایرانی به درد نمی خوره برو اینگلیسیش دنیای 9 بپرس هورمزد هرو با سطح 30 11 تا قلعه 8 تا سکه تو عمرم 1 بار هم سکه نگرفتم همش با مردیت بوده البته چرا اما اون موضوع مال مربوط به خیلی پیشه که **کردم نفرات اول رو
2-گانگستر های دیوانه دیگه بازی نمیکنم تا عمر دارم مدیراش انگار مغز خر خوردن البته راند پیش سام و بهروز خیلی ادمای باحالی بودم اما این راند بازی هفت تیر فک کنم بهتر از اوناس
3-تراوین حوصله می خواد اما دیگه بازی نمی کنم از یه دخی با 100 تا لشکر سواره شکست خوردم دیگه بازی نمی کنم
4-مای اف سی مسخرس اما بازم سال بعد بازی می کنم
5-اسمان دژ درسته بازی ایرانی هاست اما می دونید یه ذره بعد درستش کردناصلا درجت نمی ره بالا درجه ی تو اگه از 5 بره بالا مثلا یه دفعه از رتبه ی 100 میپری 200
6-هفتیرم باحال بود اما این اخرا حوصله نداشتم می دونین قاچاق نمی کردم همه پولم از مزرعه بود بعد فقط قدرتم می رفت بالا کسی رو هم نمی کشتم دیگه بازی برام حوصله سر بر بود:54:
7-تریباس عالی بود اوایلش جزو نفرات برتر بودم اما دیگه بدبختی سال تحصیلی و این حرفا
بعد جیملون رو نگفتی اونم باحاله

• Guests
فایده نداره که من از مای اف سی و تراوین خوشم میاد به کدوم رای بدم ؟

• Guests
myfc كه يادش بخير . من 2.3 سال پيش بازي ميكردم.
رسيدم دسته 5 . اسم تيمم برترين بود. فروختمش
الان طرف گند زده به تيم . 1 ماه پيش نگاه كردم دسته 13 بود

كلاً myfc ديگه به درد نميخوره...

بازي هاي خوب هم تراوين و نمكسيا كلاً‌ بهتر از همشون اند . مافيو هم بدك نيست.
گرچه من ديگه بازي نميكنم

• Guests
خانوارز بازی قشنگیه میشه گفت از تراوین بهتره ولی اگه تراوین گرافیکشو شبیه خانوارز میکرد شاید خیلی بهتر از خانوارزم میشد
گانگسترهای دیوانه هم زیاد خوشم نیومد
نمکسیا هم بازی نکردم
هفتیرم راند اول خیلی خوب بود ولی راندای بعدش خیلی بهم خیانت و نامردی کردن ولی باز به نتیجه نرسیدن چون من اول شدم تو پولدارا

• Guests
به نظر من كه همين هفت تير از همشون هم ساده تره هم بهتره هم آسون تره.

• Guests

لطفا بهترین بازی تحت وب و انلاینی که بازی کردید را بگویید

ديره

ولي فقط تراوين اند بازيه اونم اگه اسپيد باشه و ادمينش خودت باشي كه :56:

• Guests
فقط نمکسیا

• Guests
بازی erepublik هم خیلی بازی پرطرفدار و قشنگیه ، یه زمانی من کلا معتاد این بازی شده بودم ، پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنیش ، البته فکر کنم الان ادولف هیتلر شده.

• Guests
فقط و فقط تراوين

تراوينو عشقه چون حداقل به واقعيت نزديكه

• Guests
چرا هفت تیر بیشتر رای داره؟؟؟؟؟؟؟
رابر که بهتر بود
امکاناتش باحال تر بود :huh::huh::huh::huh:

با این حال رابر خودمون بهتره

• Guests
رابر يا هفتير كلاً بازي خيلي قشنگ و خوبيه و من باهاش حال ميكنم ولي يه چند تا ايراد داره اونم اينه بايد خيلي زياد آنلاين باشي و اگر نباشي خيلي به ضررته و دوم اينكه بدون اعتبار به هيچ وجه نميشه بازي كرد.

تراوين هم بازي خيلي قشنگيه كه بدون گلد هم ميشه بازي كرد و خيلي گسترده و قشنگه و من تراوين رو به همه ترجيح ميدم و هميشه هم براي تفريح بازي ميكنم بدون گلد... كلاً‌ بازي خيلي قشنگيه

آسمان دژ هم بازي نكردم

نمكسيا هم بازي خيلي جذاب و قشنگيه . اگر شب ها آنلاين باشي خيلي حال ميده جدا :دي ميشيني همش حمله ميزني كلي منابع مي بري . بعد تراوين اين بازي خيلي قشنگه .

مافيو هم قبلاً به من خيلي حال ميداد اما الان اصلا حال نميده بهم نميدونم چرا . ولي كلاً‌ بدك نيست...

خانوارز هم كه خودشو بكشه بازم به تراوين نميرسه :دي

myfc هم من 2.3 سال پيش بودم تا دسته 5 اوردم تيم رو و بعدشم فروختمش...

كلاً به نظرم ترتيب بهترين بازي ها اينه :دي

1-تراوين
2-نمكسيا
3-هفتير

• Guests
آسمان دژ مزخرف هست!
myfc حال می خواد که من ادم قوتبالی نیستم
مد گنگز به درد خودشون می خوره چون فقط شده پول !!!
نمکسیا هم من تا 6 بیدارم 100 میل منابع غارت می کنم! D:

• Guests
عزیزم قوتبالی نیستی فوتبالی که هستی:54:
مدگنگز رو درس می گی اما هکم داره:54:
بازی نکردم

• Guests

رابر يا هفتير كلاً بازي خيلي قشنگ و خوبيه و من باهاش حال ميكنم ولي يه چند تا ايراد داره اونم اينه بايد خيلي زياد آنلاين باشي و اگر نباشي خيلي به ضررته و دوم اينكه بدون اعتبار به هيچ وجه نميشه بازي كرد.

تراوين هم بازي خيلي قشنگيه كه بدون گلد هم ميشه بازي كرد و خيلي گسترده و قشنگه و من تراوين رو به همه ترجيح ميدم و هميشه هم براي تفريح بازي ميكنم بدون گلد... كلاً‌ بازي خيلي قشنگيه

آسمان دژ هم بازي نكردم

نمكسيا هم بازي خيلي جذاب و قشنگيه . اگر شب ها آنلاين باشي خيلي حال ميده جدا :دي ميشيني همش حمله ميزني كلي منابع مي بري . بعد تراوين اين بازي خيلي قشنگه .

مافيو هم قبلاً به من خيلي حال ميداد اما الان اصلا حال نميده بهم نميدونم چرا . ولي كلاً‌ بدك نيست...

1-تراوين
2-نمكسيا
3-هفتير

سلام خوبید ؟ببخشید میگم ولیدارید اتباه محض میکنید خانوارز الان خیلی از تراوین جلو تره اصلا هم نیاز نیست کسی راجع خانوارز نظر بده من خودم انقدر که خاننوارز خرج میکنم و وقت میزارم اگه روی هفت تیر وقت بزارم وخرج کمنم اول میشم به راحتی
1خانوارز
2هفتیر
3مای اف سی (مال قدیما)
4.
5
6

100000000تراوین:54::54::54:

• Guests

آسمان دژ هم بازي نكردم

1-تراوين
2-نمكسيا
3-هفتير

سلام خوبید ؟ببخشید میگم ولیدارید اتباه محض میکنید خانوارز الان خیلی از تراوین جلو تره اصلا هم نیاز نیست کسی راجع خانوارز نظر بده من خودم انقدر که خاننوارز خرج میکنم و وقت میزارم اگه روی هفت تیر وقت بزارم وخرج کمنم اول میشم به راحتی
1خانوارز
2هفتیر
3مای اف سی (مال قدیما)
4.
5
6

100000000تراوین:54::54::54:

اره داداش ولی پیشرفت تو خانوارز خیلی وقت میخواد ولی من اینه رنکینگم
1- رابر
2-مای اف سی (خدا بیامرض:D(
3-خانوارز
4-ایکاریوم

رتبه اختلاسم هم :D تراوین

• Guests
خانوارز بچه بازيه :دي يه بازي خز كه اومده همه چيز رو از تراوين دزديده و فقط استراتژيكش كرده و سه بعدي و اين حرفا.
ولي با اين حال تراوين بازم خيلي قشنگ تر از خانوارزه . در هر صورت هر كسي نظر خودشو داره . منم تا قبل اينكه كامل تراوين رو ياد نگرفته بودم مي گفتم خيلي مزخرفه ولي وقتي ياد گرفتيم و يكم راه افتاديم ديديم بهترين بازيه :دي

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی