پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

انتخاب بهترین بازی تحت وب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
26 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: بهترین بازی انلاینی که بازی کردید (1 کاربر رای داده است)

بهترین بازی انلاینی که بازی کردید

1. رابر (11 رای [21.57%])

درصد آرا: 21.57%

2. هفتیر (14 رای [27.45%])

درصد آرا: 27.45%

3. تراوین (7 رای [13.73%])

درصد آرا: 13.73%

4. اسمان دز (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

5. خان وارز (6 رای [11.76%])

درصد آرا: 11.76%

6. مای اف سی (3 رای [5.88%])

درصد آرا: 5.88%

7. گانگستر های دیوانه (1 رای [1.96%])

درصد آرا: 1.96%

8. تریباس (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

9. گلادیاتوس (1 رای [1.96%])

درصد آرا: 1.96%

10. هیچ کدام (8 رای [15.69%])

درصد آرا: 15.69%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

• Guests

خانوارز بچه بازيه :دي يه بازي خز كه اومده همه چيز رو از تراوين دزديده و فقط استراتژيكش كرده و سه بعدي و اين حرفا.
ولي با اين حال تراوين بازم خيلي قشنگ تر از خانوارزه . در هر صورت هر كسي نظر خودشو داره . منم تا قبل اينكه كامل تراوين رو ياد نگرفته بودم مي گفتم خيلي مزخرفه ولي وقتي ياد گرفتيم و يكم راه افتاديم ديديم بهترين بازيه :دي

والا تا اونجا که میدونم میگند گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده شما هم همین طوری بازی بلد نیستی بد نگو از عشق من:@:25:

• Guests

رابر يا هفتير كلاً بازي خيلي قشنگ و خوبيه و من باهاش حال ميكنم ولي يه چند تا ايراد داره اونم اينه بايد خيلي زياد آنلاين باشي و اگر نباشي خيلي به ضررته و دوم اينكه بدون اعتبار به هيچ وجه نميشه بازي كرد.

تراوين هم بازي خيلي قشنگيه كه بدون گلد هم ميشه بازي كرد و خيلي گسترده و قشنگه و من تراوين رو به همه ترجيح ميدم و هميشه هم براي تفريح بازي ميكنم بدون گلد... كلاً‌ بازي خيلي قشنگيه

آسمان دژ هم بازي نكردم

نمكسيا هم بازي خيلي جذاب و قشنگيه . اگر شب ها آنلاين باشي خيلي حال ميده جدا :دي ميشيني همش حمله ميزني كلي منابع مي بري . بعد تراوين اين بازي خيلي قشنگه .

مافيو هم قبلاً به من خيلي حال ميداد اما الان اصلا حال نميده بهم نميدونم چرا . ولي كلاً‌ بدك نيست...

خانوارز هم كه خودشو بكشه بازم به تراوين نميرسه :دي

myfc هم من 2.3 سال پيش بودم تا دسته 5 اوردم تيم رو و بعدشم فروختمش...

كلاً به نظرم ترتيب بهترين بازي ها اينه :دي

1-تراوين
2-نمكسيا
3-هفتير

سلام خوبید ؟ببخشید میگم ولیدارید اتباه محض میکنید خانوارز الان خیلی از تراوین جلو تره اصلا هم نیاز نیست کسی راجع خانوارز نظر بده من خودم انقدر که خاننوارز خرج میکنم و وقت میزارم اگه روی هفت تیر وقت بزارم وخرج کمنم اول میشم به راحتی
1خانوارز
2هفتیر
3مای اف سی (مال قدیما)
4.
5
6

100000000تراوین:54::54::54:

اولين بازي جهاني و بهترين بازي فقط تراوين

• Guests

خانوارز بچه بازيه :دي يه بازي خز كه اومده همه چيز رو از تراوين دزديده و فقط استراتژيكش كرده و سه بعدي و اين حرفا.
ولي با اين حال تراوين بازم خيلي قشنگ تر از خانوارزه . در هر صورت هر كسي نظر خودشو داره . منم تا قبل اينكه كامل تراوين رو ياد نگرفته بودم مي گفتم خيلي مزخرفه ولي وقتي ياد گرفتيم و يكم راه افتاديم ديديم بهترين بازيه :دي

والا تا اونجا که میدونم میگند گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده شما هم همین طوری بازی بلد نیستی بد نگو از عشق من:@:25:

مطمئن باش وقتي من دستم به تراوين مي رسه دستم به خانوارز هم ميرسه
ديگه اينو همه ميدونن همرو خانوارز از تراوين تقليد كرده و تراوين هم خيلي قشنگ تره باز.

• Guests
هیچ کدوم من بدونم چه طوری این بازیا بسازم یکی میسازم به طرکونم

• Guests
عزیزم درس که خوندی بترکونم نه به طرکونم
خانوارز سرور اینگلیسی اصلا بچه بازی نیست

• Guests
ایول داداش هورمزدو داداش (اسمش یادم رفته شرمنده)

• Guests
به نظر من بهترین بازی که کردم اول هفت تیر بوده
من میگم تو تراوین که میگن این قد با حاله من که رفتم چیزی سر درنیاوردم به نظر خوب نیست البته به نظرم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی