پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

اخرین فیلمی که دیدین چی بود؟

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

• Guests
300
این فیلم محصول سال 2006 اما من نمیخواستم ببینمش چون به ایرانی ها خیلی توهین میشه مخصوصا خشایارشاه که من خیلی ازش خوشم میاد ولی تو این فیلم بد جوری تخریبش کردن
در کل فیلم اکشن خیلی خوبیه اما داستانش به درد نمیخوره
نمره من به این فیلم فقط به خاطر داستان بدش 7 اما دوباره میگم حتما ببینینش اکشن خوبیه

• Guests

blue streak
فیلم تغریبا کمدی زیباییه و من بهش امتیاز 8 رو میدم

• Guests

blue streak
فیلم تغریبا کمدی زیباییه و من بهش امتیاز 8 رو میدم

فيلم جالبي ايده اش هم نو هست.:D ولي من بهش 8.5 ميدم

• Guests
saw 3D
من به اين فيلم سه بعدي اره از 10 نمره 10 ميدم چو فيلم كامل زيبا و چندش اوري هست داستانش هم خيلي خوب تموم ميشه.
من واقعا از مجموعه فيلم هاي اره خيلي خوشم مياد مخصوصا اين اخري كه پايان اره نام داره.

• Guests

اینم فیلمی جالب و از صحنه سازی و جلوه های کامپیوتری قشنگی برخوردار هستش !

انیمیشن : Megamind و Toy Story 3
کارتون های قشنگ و فوق العاده ای هستن

• Guests
بیخیال بچه ها ارزش نداره
اونور دیدم کارتون به جاهای بدی کشیده
احترام احترام میاره
ضمنا اخراجی های 3 هم فیلم قشنگی بود
خیلی خنده دار بود
البته فوق العاده سیاسی هم بود
مسعود جان شما که اسوه اخلاقی کوتاه بیا
برا شما زشته این حرکات

• Guests
tales of an ancient empire
مزخرفترین فیلمی که تا حالا دیدم
توصیه میکنم اصلا نبینینش!
امتیازم بهش از 10 نمره 3 !

• Guests
شاهزاده ایرانی
از 10 نمره 8 میدم

• Guests
برای بار چندم میهن پرست
با بازیگری فوق العاده ی میل گیبسون
از 10 بهش 10 میدم

• Guests

یادم رفت چی دیدم چی بود ؟
خوب زیاد مهم نیست بعدا می گم ولی بهش 7 میدم :D:D

چرا اسپم میدی برادر من؟
خوب یادت رفته پست نده هر وقت یادت اومد پست بده

خوب برسیم سر اصل مطلب
jonah hex
فیلم زیبایی هستش که یکمم تخیلیه منتها نه اونجوری که فکر میکنید من بهش 8.5 میدم و پیشنهاد میدم حتما ببینیدش

• Guests
فیلم قدیس خیلی باحاله حتما ببینید از 10 نمره 20 میدم واقعا قشنگه

• Guests
قدیس ؟
من 6 میدم

• Guests
اره وقتی غذا می خوردم دیدم مرده مغزشو بیرون اوردن بعد غذامو نگاه کردم یهو یاد مغز افتادم حالم بد شد نمره 4 
تازه دارم فست اند فیریوس 5 رو میبینم از 10 بهش 10000000000000000000000000000000000میدم

• Guests
bear 2010
در مورد چهار تا جوونه که میرن تو طبیعت و بعد یه خرسی کنجکاوی میکنه بهشون نزدیک میشه و ظاهر خرسه هم یه جورایی مهربونه! بعد اینا میترسن و یکیشون با کلتش هر چی تیر داشت خالی میکنه تو شکم خرسه خرسه میمیره بعد جفت خرسه میاد عصبانی میشه و اینا میرن تو ماشینشون مخفی میشن و خرسه میکشتشون غیر از یکیشون که وقتی خرسه داشت میکشتت گفت من متاسفم و خرسه هم مث ایکه دوره زبان رفته بود حرفشو فهمید و ولش کرد پایان. نمره 3 دیدنش وقت تلف کردنه.

• Guests
beatdown 2010
داستانش کمی پیچیدس نمیشه مث قبلی تعرفش کرد در مورد یه جوون بوکسوره تو فیلم هم خیلی اهنگای باحال رپ هست این جوونه میره زیر قرض داداشش و باید با مبارزه پول دراره و این وسط عاشق میشه و با یه بوکسور دیگه اشنا میشه و داستان داره واسه خودش از اون فیلماییه که نمیشه سیر داستانو پیشبینی کرد نمره فیلم هم 6 ینی دیدنش بهتر از ندیدنشه.

• Guests
پینت بال
فیلم جالبیه
چند تا جوون میرن تو جنگل (2 تیم بودن هر تیم 8 نفر) برای بازی کردن پینت بال
اولش بازیه ولی یه نفر پیدا میشه همه رو میکشه
..................خودتون بخرید ببینید
حالا میگم
بعد 8 نفر تیم نارنجی و 7 نفر تیم سبز میمیرن که یه نفر از تیم سبز میمونه که آخرش اون یارو رو پیدا میکنه میزنه میکشتش
راستی یه جا یه جعبه پیدا میکنه که گواهی مرگ 9 نفر توش بوده (16 نفر پینت بال+قاتل)که آخر فیلم داره با سرعت فرار میکنه (پیاده:D)که یه لحظه بر میگرده جیغ میکشه که فیلم تموم میشه :D
نمره9 از 10(من که خوشم اومد)
دیگه گفتم نخرید بیخودی

• Guests
اره قدیس به نظرم 8 حقشه از نظر زیبایی فیلمش.ولی این فیلمه پینت بال به نظرم 5 میگیره ینی ببینی نبینی زیاد فرق نمیکنه مساویه.همونه که یجا تماشا چیا از پشت پنجره به کشته شدن اینا نیگا میکنن دیگه نه؟

assault girls 2009
انگار قسمت دوم avalon هست ولی اسمش اصلا ربطی نداره اگه میدونستم وجود داره زودتر میگرفتمش.اما avalon چیه ؟یه فیلمه که توش مردم با بازی کامپیوتری امرار معاش میکنن میرن تو بازی کار میکنن جنگ میکنن و پول میگیرن علمی تخیلیه اینassault girls هم انگا قسمت دومشه اما داستانش با قبلی کلا فرق داره. من به avalon نمره 9 میدم ولی شاید بعضیا بهش 6 هم ندن!به assault girls هم 7 میدم قشنگه مخصوصا یه دختر کلاغیه که یه شکل عجیبی میرقصه و میتونه روده برتون کنه.:s:angel:

• Guests
فقط و فقط stepup3

• Guests
stepup1 قشنگ ولی دوش یکم ملس شده بود سهشو باید ببینم

die 2010
در مورد بازی مرگ و زندگیه یه عده رو میدزدن بعد دو نفر دو نفر مقابل هم قرار میدن که یکیشون باید برای مرگ یا زندگی اونیکی تاس بندازه و روشهای مختلفی واسه کشتنشون هست غرق شدن خودکشی گلوله یکیشون که خودکشی افتاده بود بهش گفت من بیشتر میترسم زنده بمونم تا بمیرم جالب بود 6.:sleepy:

• Guests
dinner for schmucks 2010
فیلمش طنزه اگرچه خیلی باعث خندم نشد ولی جالب بود به دیدنش میارزید اصل مطلب اینه که یه ادم بلند پایه ای خواست یه شام ترتیب بده و فقط ادمای دیوونه رو دعوت کنه ادمایی که ظاهرشون معمولیه ولی دیوانن چون کارای عجیبی کردن البته فیلم خیلی روی این موضوع تمرکز نداره و حوادث دیگه ای اکثر فیلم رو به جلو میبره.نمره6/5

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی