پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

اخرین فیلمی که دیدین چی بود؟

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

• Guests
فکر کنم the adveture of tin tin بود
فوق العاده بود..........................................
بهش 10000 میدم.....

• Guests
felon
تصویر
من بهش 7 میدم فیلم جالبیه !!!
خلاصه ی فیلم:یه مردی که تو کار تعمیر خونه هست یه شب که همراه با زن و بچه اش تو خونشون خواب بودن صدایی میشنون خانومه میره پهلوی بچهه و مرده میره ببینه صدای چیه!!
میبینه یه دزد تو خونه هستش و اون یارو دزده تا مرده رو میبینه فرار میکنه از خونه بیرون و مرده میره دنبالش و توی حیاط خونه در حالی که چوب بیسبال دستش بود میزنه تو سر دزده و دزده میمیره وقتی پلیس میاد مرده بیچاره رو مقصر میدونه و به جرم قتل به زندان ایالتی میندازنش و ....

و
the woman in black
تصویر
اینم که دیگه همه فکر کنم میشناسنش دیگه هری پاتر خودمونه
من بهش 6 میدم از 10 نمره
خلاصه ی فیلم:داستان یک وکیل جوانه که وارد یه روستایی مرموز میشه .این وکیل جوان وقتی چند روزی در این وستا میمونه میفهمه همه ی بچه های توی این روستا به طرز مرموزی در حال مردن هستند و تصمیم میگیره درباره ی این موضوع تحقیق کنه ولی خود مردم این روستا علاقه ای به این موضوع ندارن

اگه خوشتون اومد لطفا رو سپاس کلیک کنید تا بازم فیلم هایی که میبینمو براتون بزارم
:25:

• Guests

تصویر

Parker: با بازی جنیفر لوپز و جیسون استاتهام
خلاصه داستان : یک دزد با اصول اخلاقی حرفه ای خاص خود توسط افرادش دور زده می شود و به حال مرگ رها می شود. او با پوشش و هویتی جدید و دوستی غیر معمول با یک زن قصد دارد تا هدف دزدی افراد سابق خود را برباید و...
سایت اصلی بهش 6 داده اما من 5 رو هم زیاد میدونم(اونم فقط واسه این 2 بازیگرشه) وگرنه ریتم سیر داستان خیلی سریع و گنگه

• Guests
دوست داشتین لینکشو هم بزارین

• Guests
مرد اهنی 3
از 10 10 میدم
خلاصه داستان : زندگی تونی استارک توسط تروویست مخوف از هم متلاشی می شود و او تصمیم می گیرد که دوباره زندگی جدیدی را آغاز کند همه چیز را از نو بسازد …
تصاویرش
http://up.iranfilm63...78899958469.jpg

• Guests
For a Good Time, Call f بود
بهش از 10 من 3 میدم

• Guests

تصویر

Jack Reacher : سوپراستار هالیوود تام کروز

خلاصه داستان : یک کاراگاه جنایی تحقیقاتی درباره یک پرونده را مرموز را آغاز می کند. پرونده ای که مربوط به یک تک تیرانداز نظامی تعلیم دیده می باشد که به پنج قربانی شلیک کرده است اما...(مثه همه فیلم های هالیوود قهرمان داره که شکست ناپذیره)
سایت ای ام دی بی بهش 7 داده اما من 9.5 میدم چون خوشم اومد از سبک طراحی داستان و شخصیت هاش

• Guests
امروز 2 تا فیلم آس دیدم که خوشم اومد
اولیش فیلم جدید جرمی رنر بود که حرفش زیاده به اسم هانسل و کرتل
که من به شخصه خیلی خوشم اومد چون عاشق این جور سبک ها هستم و بهش با نامردی نمره نه رو میدم(1 نمره نمیدم چون نداشت چیزی توش غیر یه تک صحنه کوتاه)
و اما فیلم دوم که خدای حرکات اکشن و یکی از ستاره های این سبک تو هالیوود بازی میکنه دوست و برادر عزیزم فرانکی(ژان کلود وندام)
این فیلم رو 10 میدم چون عاشق اینجور فیلم ها با این زمینه هستم و سبک روایتی داستان بهم القا هر لحظه یه سورپرایز جالب و فانتزی وار رو میداد که محقق نشد اما همین در خماری گذاشتنش رو تحسین میکنم

1. Hansel and Gretel Witch Hunters

تصویر

خلاصه داستان :بعد از گذشت قصه های پریانی، هنسل و گرتل اکنون جایزه بگیر هایی هستند که در تمام دنیا در تعقیب جادوگرها هستند و آنها را از بین می برند. همانطور که افسانه ماه خونین نزدیک می شود، این برادر و خواهر با شکل جدیدی از شر رو به رو می شوند، شری که رازی از گذشته آنها را در خود دارد و .....

2. Six Bullets

تصویر

خلاصه داستان :یک مزدور سابقه دار برای نجات دادان کودکی که به گروگان گرفته شده استخدام می شود...

• Guests
کیا این فیلمارو از کجا میاری؟

رفع اسپم:
Death Race 3
G.I. Joe Rise of Cobra

• Guests
2 تا اعتبار سبز بده تا بهت لینک بدم

• Guests
Inglourious.Basterds (2009)
Gangster Squad
Parker
Donnie Brasco [1997]

• Guests

امروز 2 تا فیلم آس دیدم که خوشم اومد
اولیش فیلم جدید جرمی رنر بود که حرفش زیاده به اسم هانسل و کرتل
که من به شخصه خیلی خوشم اومد چون عاشق این جور سبک ها هستم و بهش با نامردی نمره نه رو میدم(1 نمره نمیدم چون نداشت چیزی توش غیر یه تک صحنه کوتاه)
و اما فیلم دوم که خدای حرکات اکشن و یکی از ستاره های این سبک تو هالیوود بازی میکنه دوست و برادر عزیزم فرانکی(ژان کلود وندام)
این فیلم رو 10 میدم چون عاشق اینجور فیلم ها با این زمینه هستم و سبک روایتی داستان بهم القا هر لحظه یه سورپرایز جالب و فانتزی وار رو میداد که محقق نشد اما همین در خماری گذاشتنش رو تحسین میکنم

1. Hansel and Gretel Witch Hunters

تصویر

خلاصه داستان :بعد از گذشت قصه های پریانی، هنسل و گرتل اکنون جایزه بگیر هایی هستند که در تمام دنیا در تعقیب جادوگرها هستند و آنها را از بین می برند. همانطور که افسانه ماه خونین نزدیک می شود، این برادر و خواهر با شکل جدیدی از شر رو به رو می شوند، شری که رازی از گذشته آنها را در خود دارد و .....

2. Six Bullets

تصویر

خلاصه داستان :یک مزدور سابقه دار برای نجات دادان کودکی که به گروگان گرفته شده استخدام می شود...

فیلم دوم رو ندیدم ولی اولی رو دیدم البته قبلش از کیا پرسیدم چه طوری گف منتقدا زیاد خوششون نمیاد از این فیلم منم گفتم مگه این چشه
ولی بعد از دیدن فیلم فهمیدم منتقدا موجوداتی هستن که بی کارن و پشت فیلم حرف میزنم
من بر عکس کیا از 10
9/75 همین طوری

• Guests
فیلم Olympus Has Fallen 2013

تصویر

خلاصه داستان: مایک بنینگ که مامور سابق اخراج شده محافظین رئیس جمهور می باشد ، طی یک حمله تروریستی به کاخ سفید،به وظیفه فراخوانده می شود. بنینگ با استفاده از دانسته های قبلی خود به عنوان یک مامور سرویس مخفی و با کمک امنیت ملی سعی دارد که رئیس جمهور را نجات دهد و …

بهش با ارفاق زیاد و دوست داشتن یه بازیگرش تو فیلم 6.5 میدم اما شماها ببینید خوشتون شاید بیاد

• Guests
The Dictator 2012 :D (به خدا تازه همین پریشبا دیدم :D )
خلاصه فیلم : بیخیال :D
11/10 :D

• Guests

The Dictator 2012 :D (به خدا تازه همین پریشبا دیدم :D )
خلاصه فیلم : بیخیال :D
11/10 :D

این فیلم کاملا مسخره بازیه خالصه :SOKOT:
نیم از 10

• Guests
نه خب همش که نباید فیلم خفن ببینیم که :D
رفع : آخرین آخرینش رالی ایرانی بود قسمت اول و دوم بد نبود 8/10

• Guests
فیلم گذشته
اصغر فرهادی
10/10 :D

• Guests