پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

قوانین بازی


  • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
بدون پاسخ

#1

  • Guests
هریک از افراد شرکت کننده در بازی موظف اند قوانین بازی را رعایت کنند

در صورت مشاهده یا گزارش تخلف ما مجبور به جریمه، بازداشت ، و یا حتی حذف اکانت وی خوهیم شد

:رعایت ادب و زبان مناسب
بی احترامی ، توهین و یا هرگونه بیانات و اظهارات مشکوک به موارد ذکر شده در هر وضعیت و مکانی ( پیام خصوصی ، صفحه پروفایل کاربر و یا صفحه پروفایل خانواده ) قابل چشم پوشی نبوده و منجر به جریمه بازیکن خاطی می گردد .
سعی کنید نام های کاربری نام اتحاد توضیحات پروفایل و اتحاد به صورت کاملا فارسی باشد و کمتر از کلمات پینگلیش استفاده کنید

:سوء استفاده از خطا ها
ممکن است در جایی از بازی خطا یی رخ دهد شما نباید از این خطا سوء استفاده کنید در صورت امکان خطا را به مدیران بازی گزارش دهید
بهره برداری و سوء استفاده از خطاهای بازی غیر قانونی می باشد و موجب جریمه می گردد


حق تکثیر
تمامی حقوق بازی نزد صاحب ان محفوظ است و کپی برداری غیر مجاز و بدون اجازه مجاز نیست

:تبلیغات و هرز نامه
تبلیغات به هر طریق ( پیام خصوصی ، پروفایل کاربر ، پروفایل خانواده و یا استفاده از هرز نامه ) ممنوع می باشد


:مدیران
مدیران بازی افراد مطمئن و باهوش هستند و در صورتی که بازداشت ، جریمه و یا بن شده اید بدون هیچ گونه عصبانیت محترمانه با مدیران مشورت کنید


:اعتبار
سیستم پرداخت اعتبار به صورت دستی انجام میگیرد و احتمال خطا در ان بسیار کم است اما اگر شما پس پرداخت پول و ثبت فیش (بعد از 24 ساعت ) هیچ اعتباری به شما
فزوده نشد با شماره تماسی که در صفحه ی خرید اعتبار وجود دارد تماس بگیرید


§1 : اکانت ها ، ثبت نام و رمز اکانت


§ 1.1
هر کاربر به شخصه موظف به حفاظت از شناسه کاربري و کلمه عبور خويش مي باشد و تيم مدیریت مسئوليتي در اين مورد نخواهد داشت .


§ 2.1
بازي کردن چند نفر با يک شناسه کاربري مجاز ميباشد ، اما مسئوليت هاي ناشي از آن و همچنين تغيير نا بهنگام رمز عبور و یا فرستادن پول و یا اعتبار از طرف يکي از افراد تيم به عهده خود افراد ميباشد و تيم مدیریت مسئوليتي را در رابطه با بازيابي رمز عبور ، نخواهد داشت .


§3.1
کاربر موظف است پس از اتمام بازي از دکمه خروج جهت خارج شدن از بازي استفاده نمايد. بديهي است که ، سوء استفاده از شناسه کاربري که در مکاني عمومي وارد سايت گرديده، بدليل بي توجهي وي مقدور خواهد بود و تيم مدیریت مسئوليتي در اين رابطه ندارد.


§4.1
ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیلهایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست و اکاتت هایی که با این ایمیل ها ساخته شده باشند معتبر نیستند و حذف خواهند شد


§5.1
هر فرد مسئول 1 اکانت است و نباید با اکانت های دوستان و یا ... بازی کند در صورت مشاهده بر خورد می شود.

§ 6.1 :از قرار دادن عکس های نا مناسب که مخالف شئونات نظام جمهوری اسلامی و همچنین عکسهای مربوط به گروهای دارای مشکلات اخلاقی و سیاسی در اواتور و امضا خود جدا خودداری کنید. در صورت مشاهده :
اکانت کاربر توقیف می شود.

§ 7.1 استفاده از نام های پیفرض بازی مانند"ناشناس" و نام های اشخاص سیاسی و ملی و مذهبی کشورایران و همچنین نام های موهن و نا پسند و توهین آمیز مجاز نبوده و اکانت های خاطی توقیف خواهد شد.

§ 2 : قرار داد های درون بازی و خرید و فروش درون بازی

§ 2 .1
قرار داد های درون بازی که بین بازی کنان به صورت توافقی بسته می شوند به مدیران و مسئولین بازی مربوط نمی شود ، در صورت خلفه وعده کردن دوستان خود در بازی به مدیران شکایت نکنید.

§ 2.2
خرید و فروش اکانت : هر گونه خرید و فروش و داد و ستد اکانت جرم و در صورت متوجه شدن (از روی نامه ها و یا گزارش ) دارای جریمه ی سنگین می باشد .

§ 3.2
خرید و فروش اعتبار از بازیکنان درون بازی : هر گونه خرید و فروش اعتبار درون بازی جرم و در صورت متوجه شدن (از روی نامه ها و یا گزارش ) دارای جریمه ی سنگین می باشد .

§ 4.2
خرید و فروش درون بازی : هر گونه خرید و فروش درون بازی با پول واقعی جرم و دارای جریمه ی سنگین می باشد .

§ 3 خطا ها و مشکلات

§ 1.3
تلاش براي سوء استفاده از اشکالات و باگ هاي بازي و يا گزارش نکردن عمدي آنها ، در صورت احراز باعث تعليق شناسه کاربري متخلف خواهد گرديد ، اما در صورت اعلام مراتب فوق به تيم مدیران خود را مجاز ميداند پس از بررسي درجه اهميت باگ هاي اعلام شده از کاربر ، تقدير و تشکر نمايد.


§ 4 : بات و اسکریپت :
استفاده از هرگونه بات و اسکريپت در طول بازي ممنوع ميباشد و در صورت احراز ، شناسه کاربري مشمول جريمه اي سنگین خواهد بود .

§ 4.1 :سکرت لینک:
قرار دادن سکرت لینک در اتو رفرشر ها− سایت هایی که خودکار لینکی را باز میکنن و یا درون آی فریم ها و... (سو استفاده ) از این مورد جرم محسوب می شود.

§ 4.2 قرار دان نام مدیران بازی در لیست دشمنان به دلیل این که اخطار تذکر یا .. از سمت مدیر برای کاربران ارسال می شود مجاز نبوده و در صورت مشاهده مدیر میتوند شخص خاطی را جریمه و یا حتی حذف نماید

§ 5 : هرگونه تبليغات به هرنحوي بدون هماهنگي غير مجاز خواهد بود و منجر به حذف شناسه کاربري ميگردد.

§ 6 :هفت تیر صرفا يک بازي اينترنتي آنلاين ميباشد ، طرح و بحث در مورد هر گونه مطلب سياسي منجر به حذف هميشگي شناسه کاربر متخلف خواهد شد .

§ 7 :به هيچ وجه و تحت هيچ شرايطي چه از طرف تیم مدیریت ، چه از طريق پست الکترونيکي و ... از شما درخواست رمز عبور نخواهد شد.

§ 8 :مدیران سایت حق دارند با توجه به نوع تخلف و میزان دارایی های شخص خاطی ؛ شخص را با مقدار عادلانه جریمه نمایند.

§ 9 :اين قوانين ممکن است هر زماني تغيير کند ، ما «تلاش خواهیم کرد» تغييرات را به اطلاع کاربران برسانیم. کاربران موظف هستند با مراجعه مداوم به اين صفحه از قوانين آگاهي يابند و اطلاعات خويش را بروز نمايند.