پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

کینکت


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests
در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیک با نام E3 2010 که مایکروسافت از افزونه کنسول بازی xbox 360، به نام کینکت رونمایی کرد.


کینکت همان پروژه ناتال مایکروسافت است که مایکروسافت از پارسال قول آن را به طرفداران بازی‌های رایانه ای داده بود. پروژه ناتال که با شعار "دیگر نیازی به دسته بازی نیست، شما خودتان دسته بازی هستید" شروع شد از نوامبر وارد بازار می‌شود.
کینکت همان پروژه ناتال مایکروسافت است
کینکت چیست؟

اگر به طور ساده به کینکت نگاه کنید، کینکت تنها یک دوربین است که به کنسول بازی افزوده می‌شود. مانند وب کمی که به کامپیوتر وصل می‌کنید.
کینکت؛ عصر جدید بازی‌های کامپیوتری

با افزودن این محصول به کنسول بازی دیگر نیازی به دسته بازی ندارید. بلکه حرکت دست و سر و پرش های خودتان عینا به کاراکتری که در بازی، بازی می کند تبدیل می‌شود. شما مشتتان را در هوا تکان می دهید ولی در بازی، مشتتات محکم به بدن رقیب برخورد می‌کند.


کینکت چطور حرکت را ردیابی می‌کند؟

برای ردیابی از مادون قرمز استفاه می‌کند. این دوربین از وب کم کامپیوتر باهوشتر و با کیفیتتر است. وقتی آن را بالای تلویزیون قرار می‌دهید بیشتر فضای اتاق را نشان می‌دهد.
کینکت؛ عصر جدید بازی‌های کامپیوتری

کینکت 48 نقطه بدتان را برای تشخیص حرکت، شناسایی می‌کند. این محصول می‌توانند حرکات بدن را به شکل مکعب‌های 4‌سانتیمتری در هر 10میلی‌ثانیه، یک بار ارزیابی کند.

البته کینکت فقط دوربین مادون قرمز نیست. بلکه این دستگاه قادر به تصویر برداری RGB (رنگی) نیز است و توانایی تشخیص چهره را دارد. کافیست مقابل دوربین قرار بگیرید تا شما را شناسایی کند و پروفایل بازی مربوط به شما را لود کند.همچنین یک میکروفون برای ارتباط و صدور فرمان‌های صوتی به xbox در آن تعبیه شده است.
دیگر نیازی به دسته بازی نیست، شما خودتان دسته بازی هستید
امکان چت ویدیویی

با کینکت می توانید با دوستانتان به صورت آنلاین از روی xbox ارتباط برقرار کنید و ویدیوها را به صورت مشترک با هم تماشا کنید.


http://www.fanosoft....t-Microsoft.jpg

http://www.fanosoft....-360-Kinect.jpg

این اطلاعات کامل نیست
فقط برای نشان دادن عملکرد ان است
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی