پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

روزنامه های فروردین ماه ؛ سال 91

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
112 پاسخ برای این موضوع

• Guests
سلام
این تاپیک برای فروردین ماه هستش.
خبرهای بازی رو اینجا بزارید.
قوانین بخش رو رعایت کنید.
موفق باشید
:34:

• Guests
مهم ترین خبر چند تا خیانت در چند روز
کیارش (jack_bauer24) به احسان( MiCr0O0)
کیارش (jack_bauer24) به محمد (dante)

• Guests
تصویر
تاپ های راند

• Guests
تصویر

20 نفر اول

• Guests
شما 1 گلوله به
jack_bauer24
زدید و به او 50% اسیب وارد کردید
شما
jack_bauer24
را کشتید و مبلغ 1.281.037 را به جیب زدید و 17.583.426 به قدرت شما افزوده شد

• Guests
تصویر
تغییرات تاپ ها

• Guests
کشته شدن jack_bauer 24 به دست میکرو:
چندی پیش در گیری این دو نفر بالا گرفت میکرو 2 بار پیش از این jack_bauer 24 را کشت و jack_bauer 24 تصمیم به قتل میکرو گرفت در این وسط کلی پول به دست jack_bauer 24 رسید و این شخص توانست برای اولین بار در این راند میکرو را بکشد!!!جالب این است که دیروز میکرو دانته را کشته و گفته که:من و کیارش(jack_bauer 24 ) با هم دوست شده ایم ببخشید چاره ای نداشتم و تورو کشتم.
امروز تقریبا ساعت 10 الی 10:15 jack_bauer 24 به دست میکرو کشته شد میکرو هنوز قصد خودشو از این قتل بیان نکرده:48::48:

• Guests
اوه اوه چه دعواااایی شده . همش کودتا میشه یکی میاد اون یکیو سر نگون میکنه . بعد دوباره انقلاب میشه اونا اونا رو میکشن اصلا قاطی شده همه چیز :hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::hiss::snoozer_08:

احساس میشه که داش احسان نمیخواد جایگاه دومی را از دست بدهد . ایا امتیازات همین گونه میماند یا اینکه تحولی دیگر در راه است

در گزارشی دیگر معلوم میشود

حمید معصومی نژاد

رم

:54: :54: :54:

• Guests
اگه خود داش احسان بخواد توضیح میده این ها همه یک نقشه بود که.....
بقیشو می دونین

• Guests
خودمون میدونیم نیازی به توضیح شما نبود!!!
احسان برای کلک زدن به کیارش دانته را کشته و قدرتش بیشتر شد تا به کیارش نزدیک تر شود اما کیارش غافل از این بود و به دوستی کور کورانه اش با میکرو ادامه داد و اخر سر کشته شد

• Guests
نه هورمزد من به کسی آوانس ندادم احسان دیشب خودش یا از حرفه ای گری یا شانسی تونست در بره
امروز هم آریا سیستمش هنگیده بود ساعت 3 بعداظهر نتونسته بود بکشتش
و از قدیم گفتن نزنی میخوری

• Guests
هم اکنون arman توسط دنجر کشته شد :51:

• Guests
حالا تاپ هارو بیخی اینو بچسب:54:
سلام ,
شما
amini90
را کشتید و مبلغ 548.426 را به جیب زدید و 0 به قدرت شما افزوده شد
موفق باشید,
ناشناس:24::24::24::24::24:

• Guests
پس از کشته شدن (jack_bauer24) توسط (MiCr0O0) هنوز پس از گذشتن بیش از 11 ساعت زنده نشده و ایا دیگر این اک زنده نمی شود ما منتظر پاسخ گویی شما هستیم :48::48::48::48::48::48::48::48::48::48::48::48:

• Guests
باو فاز الکی‌ نگیرید قدرتی‌ که بیاد بالای ۲۰۰ میلیون من میکشم همینجا دارم علم می‌کنم واسم شهرام بهرام هم نداره فردا اومدید دید مردید ناراحت نشید الکی‌ هم واسه هم انقدر کری نخونید

• Guests
هم اكنون
Amin
Metall34
را به شهادت :D: رسانيد
  قدرت به دست آمده 554.000
پول به دست آمده. 19.610.005

• Guests

باو فاز الکی‌ نگیرید قدرتی‌ که بیاد بالای ۲۰۰ میلیون من میکشم همینجا دارم علم می‌کنم واسم شهرام بهرام هم نداره فردا اومدید دید مردید ناراحت نشید الکی‌ هم واسه هم انقدر کری نخونید

آره..
الان واست شهرام بهرام نداره ..
ولی اون موقع که جکی بود شهرام بهرام کلی فرق داشت..
نـــــــــــه محمد؟

• Guests
چي ميگي باو احسان من كم هواتو داشتم

• Guests
نه دادا شما کلی هوای ما رو داشتی دستتم درد نکنه
ولی این آخر راندی ....
هیچی بیخیال دادا

• Guests
دوستان این اولین پستم تو فروم هفت تیر هستش. خواستم بگم این هرج و مرجی که چند روزه بین چند نفر اول بازی پیش اومده (منظورم همین بکش بکش هاست) همش از یه اشتباه بنده نشات میگیره. یکی تو پستش نوشته بود که مقدار زیادی پول یدفعه دست جکی اومد. در واقع اون پول ها پول های من بود که رو حساب اعتماد به آقا کیارش داده شد که قرار بود در قبالش یه کاری واسه من بکنه که واقعا دستشم درد نکنه کلا مارو یادش رفت به کلی مارو پیچوند. من اگه میدونستم با 1 میلیارد این اتفاق ها میفته هیچ وقت به ایشون اعتماد نمیکردم و پول بهشون نمیدادم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی