پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

بیشعوری!!!

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

• Guests
بیشعورها برای خود قواعد نانوشته ای دارند که بر طبق آن رفتار می کنند، بعضی از این قواعد ازین قرار است:

1. تمام مشکلات را دیگران به وجود آورده اند.

2. اصلاً نیازی به ریشه یابی و حل مشکلات نیست. فقط یکی را پیدا کن و مشکلات را گردنش بینداز.

3. کم نیاور. تمام کاستی ها و خطاها را می توان در پشت نقابی از وقاحت و گستاخی پنهان کرد. هرچقدر جرمت بزرگتر است، باید وقاحت و پررویی ات هم بیشتر باشد.

4. تمام قوانین برای این بوجود آمده اند که نقض شوند، اما فقط توسط تو. اگر دیگران اینکار را کردند، دودمانشان را به باد بده.

5. اگر از قانونی خسته شدی، مطابق نیازت یکی دیگر بساز. اما به محض آنکه به خواسته ات رسیدی، آن را هم نقض کن.

6. هرگز در تواناییت در به دست آوردن هر چیز کثیفی که اراده کنی، شک نکن.

(برگرفته از کتاب "بیشعوری" نوشته دکتر خاویر کرمنت)

تصویر

• Guests
من این کتاب را کامل خوندم خیلی جالبه به شما هم پیشنهاد میکنم بخونیدش

• Guests
یکی از راه های عمومی شناختن بیشعورها، شناسایی موقعیت های بروز بیشعوری است. بسیاری از مردم عقیده دارند: " شاید من نتوانم بیشعوری را تعریف کنم اما قطعاً وقتی بیشعوری را ببینم، می شناسمش ."

دیگران اعتراض می کنند که کلمه ی بیشعور واژه ی عامیانه ی نسبتاً جدیدی است که فقط برای تحقیر و استهزاء به کار میرود و از این رو درست نیست که به عنوان اصطلاحی پزشکی به کار رود، چون ممکن است باعث جریحه دار شدن احساسات بیماران شود و روشن است که این جماعت چیز زیادی در باره ی بیشعوری نمی دانند و این واقعیت را که بیشعورها هیچ گونه احساساتی ندارند، در نظر نمی گیرند. به عبارت دیگر احساسات یک آدم بیشعور تا زمانی که او در مسیر درمان و بهبودی قرار نگیرد، اصولاً غیر قابل جریحه دار شدن است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی