پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

بهترین بازیکن این راند (از همه لحاظ)

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
33 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: بهترین بازیکن این راند (از همه لحاظ) (1 کاربر رای داده است)

بهترین بازیکن این راند (از همه لحاظ)

1. jack_bauer24 (6 رای [26.09%] - نمایش)

درصد آرا: 26.09%

2. NEW_TMNT (2 رای [8.70%] - نمایش)

درصد آرا: 8.70%

3. sewR (3 رای [13.04%] - نمایش)

درصد آرا: 13.04%

4. Dante (2 رای [8.70%] - نمایش)

5. hoory_hero (8 رای [34.78%] - نمایش)

درصد آرا: 34.78%

6. رای داده شد SCEA (2 رای [8.70%] - نمایش)

7. Wilson (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای

• Guests
به نظر شما بهترین بازیکن این راند کیه؟ این نظر سنجی ربطی به رتبه نداره...به چیز هایی مثل پیشرفت بازیکن-بازی سالم(این یکیو شک دارم :D)-تعداد حمله ها-تعداد قتل-مجموع پول های سرقت شده و... بستگی داره..........

• Guests
خودمم دیگه:54:

• Guests
هوری:D :D

• Guests
کسری :54: :54: :54: :54: :54: :54:

• Guests
الان jack_bauer میره آسمون:54:

• Guests
اقایون فکر نکنم بالای تاپیک زده باشه اسپم کده... که اسم هر کی میخواید میارید. اینجا فقط باید رای بدید و دلیلتون را بگید.

• Guests
معلومه
هورمزد
:D:

• Guests
کیارش 3 تا رای الکی اورده که دوتاش برای مولتی هاشه :54: :54: :54:
Dark.Moon، goljact، Jack Buaer

• Guests
منم میگم هوری....:دی

مهدیار جان یه اسپم دیگه بدی اونوقت *****:54:

• Guests
معلول ذهني باز چِت زدي

• Guests
حیف که نوید گفت دیگه اسپم ندم اینجا :54: :54: :54:

• Guests
به نظر من محمد
چون با كمترين سابقه و اعتبار تونست بالا بياد و نفر6 بشه
ممد هواتو دارم
هوري هم خوب بود از 316 تا قتل انجام شده 317 تا مال هورمزد بود!:24::24::24::24::24:
ولي خب ديگه بايد هوا رفيق رو داشت!:22::22::22::22:

• Guests
بهترین بازیکن راند میکروو
یه شب اومد سرنوشت قهرمان راند رو با 35 میل اختلاف قدرت تغییر داد

• Guests
دوستان ما امدیم اینجا واسه اینکه دور هم باشیم
زیاد مهم نیست کی بهتر از کی هست مهم ×معرفـت× تو بازیه !
خیلی ها ما رو میشناسند ، چرا دروغ بگیم بیشتر راند های رابر رو بودیم و همچنین هفت تیر که کلا بودیم
البته رقابت ها الان خیلی بچه بازی شده ، هر کی اعتبار بیشتر بخره ، نتیجه بهتر می بره !!! ولی راند های قبل خصوصا راند 4
رابر که خیلی از بزرگان ( samet - XXX - Fbi - Senator - Budhaa - Hitman3 - Tavahom V ...) بودن که مطمئن 5 نفر تاپ هاشون می دونند که این جایگاهشونو مدیون کی هستن
مغرور نیستیم ، فقط حقایق رو باید بگیم !
شاخا امروز اون موقع 11 - 12 ساله بودن الان بزرگ شدن ، شدن 14 - 15 ساله به غیر از یکی دوتا مثل drapola = micro0o = ehsan
که خودش بچه خوبیه و راند 4 رو یادشه !
یا XXX = سیاوش که خودش میدونه 20 - 30 میلیارد آخر رو راند چجوری در اورد ! آره درسته 20 - 30 میلیارد چون اون موقع ادمین محترم یکم در جریان زرنگ بازی بچه ها نبود که البته از راند 4 به بعد بود که وام به هر کسی داده نمیشد و درجه 10 رو شرط دریافت وام کرد و خیلی ها رفتن از بازی و همچنین کسی که سالم بازی کردن رو در حد تیم ملی رسوند مثل Dragon = بهراد

دوستان جا داره اینجا در مورد اسکریپت بازی هم صحبت کنم ، ببینید من خودم تو طراحی هستم این اسکریپت که میبینید
4 - 5 سال پیش پر باگ بود و ادمین ( آقای امینی ) از این ور و اون ور می شنیدند یا حتی خودشون پی به باگ بازی می بردن و الان نمیگم 100 % باگ نداره ولی خیلی بهتر شده !

خیلی چیز های دیگه هم در مورد اسکریپت این بازی هست که کلا جای تقدیر داره که این اسکریپت بـــــــــــه فــــــارســــــی
تبدیل شده چون : 1- اعصاب آهنین 2- مهارت در طراحی 3- تسلط بر کد نویسی و ... مواردی اند که باعث ساخت این بازی در چند سال قبل شده

قصدم در اینجا پرت شدن از موضوع نبود در قسمت اول نظرم را دادم و در قسمت های بعدی هم مواردی را ذکر کردم که حائذ اهمیته ||| بچه ها ادمین رو تحت فشار نزارین ، کد نویسی و ساخت یه بخش ( بدون باگ ) خیلی کار میبره و نیاز به دقت و وقت زیاد هم داره " ولی به نظر من یه تدبیری باید بشه

با تشکر

• Guests
با توجه به حرفای اوهام خودم بهترین بودم:D
اخه قاتل که شدم به 2 تا اک دیگه غیر از اک اصلی هم کمک میکردم(دست علی و نوید درد نکنه:heart: )
به کسی هم فک نکنم خیانت کرده باشم در ضمن پیشرفت زیادی هم کردم من راندای پیش از ص 3 بالاتر نمیومدم اما به لطف داش اریا و علی و دیگر دوستان اومدیم تاپ 5
از نظر قاتلین هم که نفر 3 شدم که این رکورد برام بی سابقه بوده:D
بدون اعتب هم بازی کردم مرام و معرفت هم به جای خود بود:D
در ضمن اگه تاپ نمیرفتم تو تاپ پولدارا هم 2 میشدم به خاطر این که بیشتر تجارت کننده ها به دست خودم یا کیارش مرده بودن پس خودم بهترینم کیارش الکی خودتو با چسب به من نچسبون:D

• Guests
به نظر من هوری ...تقریبا اولین رانده جدیش بود که اومد تو تاپ :دی راند بعد باید بیوفتیم به پاش :54: 

دوستان ما امدیم اینجا واسه اینکه دور هم باشیم
زیاد مهم نیست کی بهتر از کی هست مهم ×معرفـت× تو بازیه !
خیلی ها ما رو میشناسند ، چرا دروغ بگیم بیشتر راند های رابر رو بودیم و همچنین هفت تیر که کلا بودیم
البته رقابت ها الان خیلی بچه بازی شده ، هر کی اعتبار بیشتر بخره ، نتیجه بهتر می بره !!! ولی راند های قبل خصوصا راند 4
رابر که خیلی از بزرگان ( samet - XXX - Fbi - Senator - Budhaa - Hitman3 - Tavahom V ...) بودن که مطمئن 5 نفر تاپ هاشون می دونند که این جایگاهشونو مدیون کی هستن
مغرور نیستیم ، فقط حقایق رو باید بگیم !
شاخا امروز اون موقع 11 - 12 ساله بودن الان بزرگ شدن ، شدن 14 - 15 ساله به غیر از یکی دوتا مثل drapola = micro0o = ehsan
که خودش بچه خوبیه و راند 4 رو یادشه !
یا XXX = سیاوش که خودش میدونه 20 - 30 میلیارد آخر رو راند چجوری در اورد ! آره درسته 20 - 30 میلیارد چون اون موقع ادمین محترم یکم در جریان زرنگ بازی بچه ها نبود که البته از راند 4 به بعد بود که وام به هر کسی داده نمیشد و درجه 10 رو شرط دریافت وام کرد و خیلی ها رفتن از بازی و همچنین کسی که سالم بازی کردن رو در حد تیم ملی رسوند مثل Dragon = بهراد

دوستان جا داره اینجا در مورد اسکریپت بازی هم صحبت کنم ، ببینید من خودم تو طراحی هستم این اسکریپت که میبینید
4 - 5 سال پیش پر باگ بود و ادمین ( آقای امینی ) از این ور و اون ور می شنیدند یا حتی خودشون پی به باگ بازی می بردن و الان نمیگم 100 % باگ نداره ولی خیلی بهتر شده !

خیلی چیز های دیگه هم در مورد اسکریپت این بازی هست که کلا جای تقدیر داره که این اسکریپت بـــــــــــه فــــــارســــــی
تبدیل شده چون : 1- اعصاب آهنین 2- مهارت در طراحی 3- تسلط بر کد نویسی و ... مواردی اند که باعث ساخت این بازی در چند سال قبل شده

قصدم در اینجا پرت شدن از موضوع نبود در قسمت اول نظرم را دادم و در قسمت های بعدی هم مواردی را ذکر شدم که حائذ اهمیته ||| بچه ها ادمین رو تحت فشار نزارین ، کد نویسی و ساخت یه بخش ( بدون باگ ) خیلی کار میبره و نیاز به دقت و وقت زیاد هم داره " ولی به نظر من یه تدبیری باید بشه

با تشکر

به به ... اشتباه نکنم اسمتون علیه ..درست یادم نیست
فقط یه سوال این راند هستین یا نه ؟ :دی

• Guests
والا من از رابر چیزی یادم نیس اشتباه نکنم 2سال پیش بود که اون موقع هم جدی بازی نمی کردم فقط چند نفر رو یادمه.....نمیدونم کدوم راند بود.......
scarface
samet
dante21
دیگه بقیه رو یادم نیس.....میشه بگید کدوم راند بود؟

• Guests
راند 4 رابر بود اوهام

• Guests
..........

• Guests
به به آقای اوهام بزرگ
داداش من دلم لک زده برای یه بازی سالم به امید همون راند 4 و اینا.
راندی که اهر نفر با یک اکانت ثبت نام کنه و با خرید یه میزان معقول برای اعتبار اونم صرفا جهت حمایت گرفتن با بقیه چه ها رقابت کنه نه رانوی که نفر اولش با 1 اکانت و خرید پول از اینو اونو و اعتبار و اینا بیاد بالا
در ضمن خدا از دهنت بشنوه که این بازی باگ نداره
متاسفانه یه سری از بچه های بازی برای هر شکستشون بهانه ی باگ رو میارن و هر نوع تهمتی برای توجیه کردن ضعف هاشون به شخص مقابل میزنن و واقعا دیگه این راند ها بازی بچه بازی شده
کسایی که راند های قبل به من اعتبار میدادن تا ازشون حمایت کنم ' کسایی که حتی قاچاق رو بلد نبودن ' کسایی که شیوه های مختلف قتل رو از خودم یاد گرفتن کسایی که خیلی چیز های دیگرو از خود من و دیگر قدیمی های رابر یاد گرفتن شدن رقیب های امروز ما !!
ولی امیدوارم راند تابستون راندی باشه که کسی که اول میشه واقعا شایسته ی اون مقام باشه و نه با حرید پول و اعتبار و باند بازی و مولتی
در آخر از اینکه سخنرانی زیاد کردم عذر میخوام و همچنین اگه غلط املایی توی نوشته هام هست عذر خواهی میکنم چون من با گوشی براتون تایپ کردم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی