پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

مدیر بودن امید

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
31 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: امید حجار مدیر باشه یا نباشه ؟؟؟؟؟ (1 کاربر رای داده است)

امید حجار مدیر باشه یا نباشه ؟؟؟؟؟

1. مدیر باشه (6 رای [33.33%])

درصد آرا: 33.33%

2. مدیر نباشه (12 رای [66.67%])

درصد آرا: 66.67%

رای

• Guests
سلام ,

یه مدت این امید حجار نبودش , راحت بودیم !!!
حالا برگشته دوباره مدیر شده و همه چیزو ریخته به هم !

من موندم امینی چرا اینو مدیــــــــــــــــر کرده دوباره ؟؟؟؟؟؟؟
امینی دوست داری فروم خراب بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این امید 1 بار مدیر شد یه گندی بالا اورد و خودش فهمید رفت !
وقتی هم نظر سنجی گذاشت که برگرده , گفتیم به عنوان عضو معمولی بیادش
نــــــــــــــــــــــه به عنوان مدیـــــر !:@

اینجا یه نظر سنجی گذاشتم ، دوستانی که میخوان امید حجار مدیر باشه یا نباشه رای بدن !

1. مدیر باشه
2. مدیر نباشه

من خودم رسما با مدیر بودنش مخالفم

با تشکر , دانیال

• Guests
سلام !
من كه راي نميدم . چون نميشناسمش .

• Guests
حالا چه کار بدی کرده؟

• Guests
نباشــــــــــــــــــــه
مدیر عقده ای به چه دردی میخوره

• Guests
خوب یکیتون بگه چه گناهی کرده

• Guests
الکی پست ها رو حذف میکنه و تاپیک قفل میکنه
دفعه قبلی هم که بخاطر تهدید اعضا از انجمن رفت اما نمیدونم چرا برگشته
خودش نظرسنجی گذاشت که برگردم یا نه که بیشتر اعضا گفتن نه بازم نمیدونم اینجا چیکار میکنه

• Guests
کلی میگم ها
به نظر من یه مدیر لازم داریم که اسپم ها رو و چیزهایی رو که مربوط به تاپیک نیستن رو حذف کنه

• Guests
اگه دقت کنید در انجمن من فقط یه موضوع رو بستم(در انجمن بگردید تا موضوع های بسته شده فراوان را بیابید که توسط من نبوده) که خب توسط دوستان (مدیر)دیگر باز شد.
من از اتقاد ناراحت نیسم و برای اینکه از من انتقاد واقعا بیجا و بیحساب به نظر خودم کردید پست ها رو پاک نکردم و یه کار معمولی و عادی انجام دادم که در اکثر انجمن های دنیا رایجه ،پست های اسپمن که اصلا مربوط به موضوع تاپیک نبودند رو پاک کردم بدون هیچ خصومت شخصی... .
بعضی دوستان که جاشون تنگ شده و در واقع جای ما رو اونا اول تنگ کردن و دوستان دیگه الان با خودشون فکر میکنند که من این پست رو برای این دادم که مدیریت رو حفظ کنم و بدونن که تداوم مدیریت من در این انجمن فقط به نظر مدیران اصلی سایت بر میگرده و (اگر) هم از مدیریت برکنار بشم باز هم فعالیت خودم در انجمن رو دارم.
در ضمن من دفعه اول نیست که مدیر انجمن هستم و در سه انجمن مطرح دیگر هم مدیرم و خوب میدونم که وظیفه یک مدیر چیه... .
به هر حال نظر سنجی هم گذاشتید ،ممنون.
موفق باشد... !
امــــــــــــــــــــــید.

• Guests
شما هر جا مدیر هستی اینجا با همه جا فرق میکنه برو تو همون معروفا به ما غیر مطرح ها کاری نداشته باش

• Guests
اعضای این انجمن مگه از مریخ اومدن که با همه جا فرق دارن؟ قانون تمامی انجمن ها یکسانه و فرقی نداره. یک مدیر هم باید به وظیفه خودش عمل کنه. مدیری که تو بازی هم فعالیت داشته باشه نمیتونه مدیر خوبی باشه چون هر کاری کنه نمیتونه قضاوت درست بکنه و همیشه به نفع یک گروه خاص عمل میکنه.

• Guests
برنارد تو خیلی مدیر خوبی هستی !

سالی به 12 ماه انجمن نمیای , وقتی هم میای 2 تا چیز میگی میری :

1. به دلیل به احترامی بن
2. موضوع منحرف شد , تاپیک بسته شد

این 2 تا کارو خوب بلدی ! و اینکه یا بن کنی یا اخطار بدی !!!

انجمن بینالملل نیستش که بخوایم سخت بگیریم ! 1000 تا عضو هم نداریم !

با این کارا ,بدتر همینی هم که داریم از دست میدیم !

حالا دوستان خودشون صاحب اختیارن و حرف , حرف اوناست ! چون انجمن برای بازیه و بازی هم برای عموم

• Guests
دوباره میگم کاش یکی از شما 2 تا از این به بعد پست های اسپم رو حذف میکرد

• Guests

برنارد تو خیلی مدیر خوبی هستی !

سالی به 12 ماه انجمن نمیای , وقتی هم میای 2 تا چیز میگی میری :

1. به دلیل به احترامی بن
2. موضوع منحرف شد , تاپیک بسته شد

این 2 تا کارو خوب بلدی ! و اینکه یا بن کنی یت اخطار بدی !!!

انجمن بینالملل نیستش که بخوایم سخت بگیریم ! 1000 تا عضو هم نداریم !

با این کارا ,بدتر همینی هم که داریم از دست میدیم !

تایید میشه

• Guests
منظورم امید و برنارد بود که هر دوشون تو بازی فعالیت ندارن

• Guests
اگه برنارد فعال باشه خوبه که متاسفانه نیست! آخــــــــــــــــــــــــــه روزی 1 ساعت هم نمیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
انوقت مسعود تو میگی برنارد پست های اسپمو حذف کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه سختشه این کارا ! فقط میتونه تاپیک ببنده و اینکه بن کنه !

برنارد سنگین ترین چیزی که بلند کرده فکر کنم مداد باشه !

جزو محالاته برنارد تو انجمن فعالیت کنه ! عشقیه

• Guests
up
100%

• Guests
خوب امید پست های اسپمو حذف کنه

• Guests
جناب اقای kartal عزیز ،شما خودت مدیر هستی و مطمئنا به پروفایل مدیر ها دسترسی داری ،برو اونجا و ببین من تو قسمت یادداشت های مدیر از اول که اومدم چی نوشتم ،اگه با پستی که شما دادی مغایرت داشت بعد بر علیه من بلند شو و اگر خواستی میتونی اینجا یادداشت های من رو بذاری تا همه ببینند.در ضمن من به خودم مطمئنم که به اون یادداشت ها عمل میکنم ولی توهین کردن به بک نفر جدا از قوانین انجمن کار درستی نیست البته اگر از روی بیفکری فکر نکنید.
شما و چند تا از دوستاتون پست های گذشته رو نگاه کنید و ببینید در هر پستی که دادید به هر طریقی شده انواع الفاظ زشت و توهین امیز را به من گفتید ولی من یک کلمه اهانت نکردم ،یک ماه پیش یک موردی بود که من چند هفته از انجمن دور بودم به خاطرش که اونهم با توهین دوستان شما شروع شد که من هم نتونستم به دلیل توهین های دوستاتون خودم رو کنترل کنم ،و به خاطرش از همه چه عمومی و چه خصوصی عذر خواهی کردم ،نمیدونم شما چه خصومتی با من داری؟!!

• Guests

جناب اقای kartal عزیز ،شما خودت مدیر هستی و مطمئنا به پروفایل مدیر ها دسترسی داری ،برو اونجا و ببین من تو قسمت یادداشت های مدیر از اول که اومدم چی نوشتم ،اگه با پستی که شما دادی مغایرت داشت بعد بر علیه من بلند شو و اگر خواستی میتونی اینجا یادداشت های من رو بذاری تا همه ببینند.در ضمن من به خودم مطمئنم که به اون یادداشت ها عمل میکنم ولی توهین کردن به بک نفر جدا از قوانین انجمن کار درستی نیست البته اگر از روی بیفکری فکر نکنید.
شما و چند تا از دوستاتون پست های گذشته رو نگاه کنید و ببینید در هر پستی که دادید به هر طریقی شده انواع الفاظ زشت و توهین امیز را به من گفتید ولی من یک کلمه اهانت نکردم ،یک ماه پیش یک موردی بود که من چند هفته از انجمن دور بودم به خاطرش که اونهم با توهین دوستان شما شروع شد که من هم نتونستم به دلیل توهین های دوستاتون خودم رو کنترل کنم ،و به خاطرش از همه چه عمومی و چه خصوصی عذر خواهی کردم ،نمیدونم شما چه خصومتی با من داری؟!!

bebakhshid farsi minevisam
ishun moshkeleshun hasudiev a be ghole khodetun fekr mikmonan shoma jashuno tang kardid
nemiduam kudum taipik bud vali man ye harfemauli zadam ben shodam unam 3ruz
ama sina aslan vase un harfe badesh ben nashdod

• Guests
متن فارسی بالا :
" ببخشید فارسی نمینویسم ،
ایشون مشکلشون حسودیه ،به قول خودتون به قول خودتون فکر میکنم شما جاشون رو تنگ کردید ،
نمیدونم کدوم تاپیک بود ولی من یه حرف معمولی زدم ،بن شدم اونم 3 روز،
اما سینا اصلا واسه اون حرف بدش بن نشد "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی