پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

مدیر بودن امید

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
31 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: امید حجار مدیر باشه یا نباشه ؟؟؟؟؟ (1 کاربر رای داده است)

امید حجار مدیر باشه یا نباشه ؟؟؟؟؟

1. مدیر باشه (6 رای [33.33%])

درصد آرا: 33.33%

2. مدیر نباشه (12 رای [66.67%])

درصد آرا: 66.67%

رای

• Guests

اعضای این انجمن مگه از مریخ اومدن که با همه جا فرق دارن؟ قانون تمامی انجمن ها یکسانه و فرقی نداره. یک مدیر هم باید به وظیفه خودش عمل کنه. مدیری که تو بازی هم فعالیت داشته باشه نمیتونه مدیر خوبی باشه چون هر کاری کنه نمیتونه قضاوت درست بکنه و همیشه به نفع یک گروه خاص عمل میکنه.

نه از مریخ نیومدن اما ایشون فکر میکنه چون جای دیگه مدیر هست هر کاری بکنه همون درسته !! 

اقای امینی شمایی که داری این تاپیکو میخونی!
این چه وضع مدیریت انجمنه که هر کی از هر طویله ای میاد اینجا رو به اسپم کده میکشه!
والا اون اوایل که ماها گروهی اسپم میدادیم بازم اینجوری اسپم نمیدادیم!
اینو ببین و فقط این تاپیک نیست شاید 10 تاپیکو تو این 15 دقیقه به گند کشیده!
http://forum.haftir....id=8078#pid8078

توهین نمیکنم اما به ارسالات نگاه کنی خودت اولین نفری هستی که از اونجا که نام بردی فارغ التحصیل شدی:exclamation:

و اینکه اسپم اسپم هستش و رعایت کردن نداره مثل اینکه بگی سیگار لایت بهتره یابدتر در صورتی که سیگار سیگاره !!!!!

به نظرم شما کلا جمله هائی که بکار میبری توش اسپم هست منصرف شو و نگو دیگه :P

===============================================
[/color]
در ضمن اینو هم اضافه کنم تا پستام مفید بوده باشه :

امید با فحاشی که به ما کرد حق نداره مدیر بمونه اگه میخواد تو این انجمن فعالیت کنه و مفید باشه به عنوان که عضو عادی باشه مگه عضو عادی باشه نمیتونه پست ارسال کنه !! در نتیجه ایشون فقط دوست داره مدیر باشه و یه سری کمبود دوره کودکیش که نمیدونم هنوز کودک هست یا نه رو ارضا کنه

• Guests
واقعا واسه همه بی جنبه هایی که تحمل نقد رو ندارن و میخان با جو سازی حرف خودشون رو به کرسی بشونن متاسفم

نمیشه که همه چیز طبق خواسته شما باشه

یکم تحمل نظر مخالف رو داشته باشید

• Guests

!! 

===============================================
[/color]
در ضمن اینو هم اضافه کنم تا پستام مفید بوده باشه :

امید با فحاشی که به ما کرد حق نداره مدیر بمونه اگه میخواد تو این انجمن فعالیت کنه و مفید باشه به عنوان که عضو عادی باشه مگه عضو عادی باشه نمیتونه پست ارسال کنه !! در نتیجه ایشون فقط دوست داره مدیر باشه و یه سری کمبود دوره کودکیش که نمیدونم هنوز کودک هست یا نه رو ارضا کنه

عزیز دلم مشکلت چیه؟
اولا که داری خیلی تند میری دیگه ،لطف کن و مودب باش ،من هیچ توهینی به شما نکردم ولی شما مثل اینکه حرف زدن عادیتون توهینه .
فحاشی هم من یادم نمیاد ،شما اول توهین کردید و من جواب توهینتون رو دادم و به خاطر کار نکرده هم در تاپیک و هم از طریق پیام خصوصی از شما عذر خواهی کردم و لی فکر کنم شما خیلی پیگیر ماجرا هستی.
در ضمن فکر نکنم که شما باید تعین کنید که چه کسی برای مدیر شدن مناسبه و چه کسی مناسب نیست.

• Guests
ولش کن امید جان
این دراگونی همشون یک تختشون کمه...
ببخشید که من نسبت به شما فکر بد کردم !

• Guests

واقعا واسه همه بی جنبه هایی که تحمل نقد رو ندارن و میخان با جو سازی حرف خودشون رو به کرسی بشونن متاسفم

نمیشه که همه چیز طبق خواسته شما باشه

یکم تحمل نظر مخالف رو داشته باشید

نظر مخالف ؟؟ اصلا میدونی ما چیو میگیم؟ 

عزیز دلم مشکلت چیه؟
اولا که داری خیلی تند میری دیگه ،لطف کن و مودب باش ،من هیچ توهینی به شما نکردم ولی شما مثل اینکه حرف زدن عادیتون توهینه .
فحاشی هم من یادم نمیاد ،شما اول توهین کردید و من جواب توهینتون رو دادم و به خاطر کار نکرده هم در تاپیک و هم از طریق پیام خصوصی از شما عذر خواهی کردم و لی فکر کنم شما خیلی پیگیر ماجرا هستی.
در ضمن فکر نکنم که شما باید تعین کنید که چه کسی برای مدیر شدن مناسبه و چه کسی مناسب نیست.

مشکل من اینه که هر کاری تاوانی داره و تاوان توهینت خلع درجه شدنته خیلی وقت بود دوباره مدیر شدی و کاری به کاریت نداشتم اما خودت با پاک کردن پستام که انتقاد به تو بود باز مسئله رو باز کردی !!

ولش کن امید جان
این دراگونی همشون یک تختشون کمه...
ببخشید که من نسبت به شما فکر بد کردم !

عزیزم اون فرش پاتریسه :D

اوووووووووپس فحاش چو فحاش ببیند خوشش اید ;)

• Guests
خیلی خیلــــــــــــــــــــِی شلوغش کردید ! یواش

آروم تر !
1. فربد جان این امید چی داره و چی هست که بخوام بهش حسودی بکنم !
یا میمونه یا میره ! منم کار خودمو میکنم و هیچکس جز امینی جرات نداره به من چیزی بگه !

2. فروم هفت تیر با بقیه فروم ها فرق داره 100% به دلایل :
- بازی یک بازیه بکش بکش , خیانت , نا مردی و بی معرفتی هستش !
و مدیری میخواد که همه اینارو درک بکنه ! 1 روز دعوا میشه 1 روز آشتی میشه 1 روز کل کل میشه !
حالا امید حجار مدیر فروم گوگل هم باشه این شدایط اونجا نیست !

اینجا همه دنبال حاشیه هستن و دوست دارن به همدیگه گیر بدن و کل کل کنن ! حتی به خود مدیر
حالا دلیل نمیشه طرف مدیره و توانایی داره بیاد پست هارو پاک بکنه !!

این فروم یک بازیه و فروم عمومی نیست که بازدید کنندش بره رو 1000 تا !
امید جان شما تو ترفندستان مدیری و اونجا با اینجا زمین تا آسمون فرق میکنه !

90% بحس های اینجا یا کل کله یا دعوا یا کری خواندن !
اگر بخایم این چیز هارو هم ممنوع کنیم , انجمن میشه خاله بازی !

و یک چیز دیگه !
امید جان من با شما مشکلی ندارم , فقط طرز مدیریت کردنت اشتباهه !!! همین !

بعدشم این انجمن , انجمنی نیستش که بخواد 5 تا مدیر داشته باشه ! 2 تاشون که اجباریه :
امینی و الماسی !!

3 تا دیگه هم : من . امید . برنارد !

برنارد اگه مدیر نباشه بهتره ! چون هیچ سودی نــــداره !

برنارد تاپیک میبنده !

برنارد 1 قل 2 قل بازی میکنه !

برنارد کارش یا بن کردنه یا تاپیک بستن ! که این کارو هرکی باشه میتونه به تنهایی انجامش بده
برنارد الکی مدیــــــــــــــــــــــــــــره

امید هم از اون بدتر ! بیخود اومده مدیر شده

حالا نظر نظره دوستانه ........

• Guests
برنارد ١ قول ٢ قول بازي ميكنه =))

• Guests

اقای امینی شمایی که داری این تاپیکو میخونی!
این چه وضع مدیریت انجمنه که هر کی از هر طویله ای میاد اینجا رو به اسپم کده میکشه!
والا اون اوایل که ماها گروهی اسپم میدادیم بازم اینجوری اسپم نمیدادیم!
اینو ببین و فقط این تاپیک نیست شاید 10 تاپیکو تو این 15 دقیقه به گند کشیده!
http://forum.haftir....id=8078#pid8078

اولا که شما هم خودت سابقه خوبی تو اسپم دادن داری و از زمانی هم که لقب کنار اسمت به (اسپمر اعظم ) تغییر کرده اسپم هات کمتر شده شما الان همین پستی هم که دادی اسپمه چون این بحثو ما داریم تو تاپیکی که خودت زدی ادامه می دیم
http://forum.haftir....ead.php?tid=460
شما اول خودت اسپم نده بعد به اسپم دادن دیگران شکایت کن

اخه تو این تاپیک دیدمت گفتم همین جا گیرت بیارم نیست که خیلی فعالی گفتم بذار کار به جاهای دیگه نکشه{یکی شکلک خنده زیاد یاهو رو یادم بده}
در ضمن اون موقع هایی که من اسپم میدادم همین کینگ وحید هم اسپم میداد سینا هم اسپم میداد سالار هم همین طور دانیالو که دیگه نگو دیر تر از همه اومد اما دومین اسپمره!
بعدشم من میگم فروم بشه یه فروم خوب ولی تو وقتی نمیتونی درستش کنی بهونه میتراشی

• Guests
نتونستی از من ایراد بگیری گیر دادی به برنارد حالا؟
شما بگو مشکل من اینه که میخوام خودم مدیر باشم دیگه ، اول برنارد مدیر انجمن ،بعد من و بعد شما ،اگه قرار باشه کسی از مدیریت بیاد پائین شمایهستی نه من و برنارد.
در ضمن من چیز دیگه میگم ،میگم اسپم ندید تا پست ها پاک نشه نه انتقاد نکنید ،این تاپیک کلا انتقاد به من بود ،اگه قرار باشه پاک کنم که باید این تاپیک رو پاک کنم ، من میگم هر بحثی باید در جای خودش مطرح بشه.
در ضمن اگه پست های قبلی من تو همین تاپیک رو بخونی میبینی که من در رابطه با تخصصصی نبودن این انجمن چی گفتم.
موفق و سربلند باشی دانیال جان.

• Guests
امید تو که سر تا پات ایراده !

به برنارد گیر ندادم حقیقتو گفتم !
بعدشم دیگه حال کل کل با شما رو ندارم !

مشکل شما اینه که حرف حق مثل ته خیار واستون تلخه !
دیگه من حرفی نمیزنم تا امینی بیادش !

همیشه انتقاد پذیر باشید
من با برنارد مشکلی ندارم و باهاش رفیق هم هستم !

انتخاب انتخابه امینی هستش !

• Guests
حرف حق شما چیزی جز زور نیست ، من فقط به وظیفه مدیریت خودم عمل میکنم و پست های اسپم رو پاک میکنم ،قبلا هم توضیح دادم که معنی دقیق اسپم چیه،اگر هم مدیریتم ادامه پیدا کنه که باز هم به کارم ادامه میدم .
مدیر انجمن باید خودش قوانین رو رعایت کنه تا دیگران هم رعایت کنن ،نه مثل شما هم مولتی باشه و هم خودش اسپم بده.
ایراد هم که نمیدونم منظور از ایراد دقیقا چیه ؟
اگه منظورت پاک کردن اسپم هاست ،پس من خوشحالم که همچین ایرادی دارم.

• Guests
انتخاب انتخاب من نیست انتخاب خود اعضا هست

من یک نظر سنجی قرار می دهم اعضا خودشون یکی از این دو مدیر رو انتخاب کنند .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی