پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

راند کاملا تابستونی+نظرسنجی

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
36 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: راند تابستون باشه یا نه؟ (1 کاربر رای داده است)

راند تابستون باشه یا نه؟

1. آره (24 رای [88.89%] - نمایش)

درصد آرا: 88.89%

2. نه (3 رای [11.11%] - نمایش)

درصد آرا: 11.11%

رای

• Guests

تو تاپیک پلیس گفتم چه جوری
ولی باز کم پول در میاره

kaiser با کینه جویی به تو حمله کرد و 3 طلا دزدید. می خواهی چه کار کنی؟

:@

منظورت رو نمی فهمم
یعنی چی 3 طلا دزدید؟:s:s:(

• Guests
pas ma dokhtara chi begim, k en hame karoo darsoo ena darim, vali bazam be eshghe dostaye ghadimi k az ronde 1 bahashon bazi mikonim miyaeem, kolan k khosh migzare,,, albate na mardihaee ham mishehaa, dar haghe ma va doostann

• Guests

pas ma dokhtara chi begim, k en hame karoo darsoo ena darim, vali bazam be eshghe dostaye ghadimi k az ronde 1 bahashon bazi mikonim miyaeem, kolan k khosh migzare,,, albate na mardihaee ham mishehaa, dar haghe ma va doostann

دقیقا چرا هی میخوای بگی دختری؟
باشه بابا دختری . خوبه؟
من که راند 2/3/4 بودم ولی تو رو ندیدم شایدم راند دو و نیم و سه و نیم بودی!

• Guests

دقیقا چرا هی میخوای بگی دختری؟
باشه بابا دختری . خوبه؟
من که راند 2/3/4 بودم ولی تو رو ندیدم شایدم راند دو و نیم و سه و نیم بودی!

این یارو دختر نیست میخواد بگه دختره که بهش توجه کنند:D
اگه دختر بود توی هر پستش خودشو لو نمیداد

• Guests
AGHAYONI K MIGAN MAN DOKHTAR NISTAM, MITONID AZ FARBOD BEPORSID YA AZ FARID K IDISH TU BAZI JACKI BODO HAZF SHOD YA AZ SIYAVASH BEPORSID, DAR ZEMN MAN TU RANDAYE GHABLI HAM BA ESMAYE MIKHTALEF BAZI KARDAM, EN RANDAM DIR FAHMIDAM, BE KHATERE HAMIN ZIYAD PISHRAFT NAKARDAM, KHOSH BASHID AGHAYOON ,,,,

• Guests

AGHAYONI K MIGAN MAN DOKHTAR NISTAM, MITONID AZ FARBOD BEPORSID YA AZ FARID K IDISH TU BAZI JACKI BODO HAZF SHOD YA AZ SIYAVASH BEPORSID, DAR ZEMN MAN TU RANDAYE GHABLI HAM BA ESMAYE MIKHTALEF BAZI KARDAM, EN RANDAM DIR FAHMIDAM, BE KHATERE HAMIN ZIYAD PISHRAFT NAKARDAM, KHOSH BASHID AGHAYOON ,,,,

مگه دختر و پسر فرقی داره؟
اسم اکانت تو راندهای قبلی رو نگفتی؟

• Guests
چرا فرق نداره
فرق داره یه فرق اساسی هم داره
خودت که بهتر از من میدونی:D

• Guests

برو عمو اين كلكا قديمي شده ...من خودم خرمالو رو رنگ ميكنم جاي آبكش ميفروشم... من خودم اوستاي اين كارام ...

• Guests
عجب آدمي هستي الان خودتو لو دادي همه ميفهمن كه منم دخترم 
يه توپ دارم قلقليه موهاي سرم فرفريه پيام جديد نداشتم جاش اسپم گذاشتم

• Guests
salam man hamon jaki.jacki,bibakk va alanam to ecante rasoll bazi mikonam:sleepy:
bacheha dostamo aziat nakonin on khodesh 2ronde ghabll khonevade dasht man bekhatere on mondamo bazi kardam
motmaen bashid dokhtare va harki bekhad aziatesh kone avall bayad ba man dar biofte:sleepy:
ronde jadid baham bazi mikonim age betonam biam bazi albate:s
vali az in be bad dostamo aziat nakonin movafagh bashid:rolleyes:

• Guests

salam man hamon jaki.jacki,bibakk va alanam to ecante rasoll bazi mikonam:sleepy:
bacheha dostamo aziat nakonin on khodesh 2ronde ghabll khonevade dasht man bekhatere on mondamo bazi kardam
motmaen bashid dokhtare va harki bekhad aziatesh kone avall bayad ba man dar biofte:sleepy:

اولا کی گفته دختر نیس؟
دوما مثلا دختر باشه چه فرقی میکنه این هی خودش میاد میگه من دخترم و فلان...
سوما یه جوری میگی با تو طرفه انگار تو حسن صباح هستی
چهارما بازم یه جوری میگی با تو طرفه انگار این دختره ...
پنجما کی اذیتش کرده و ما نمیدونستیم؟

• Guests

اولا کی گفته دختر نیس؟
دوما مثلا دختر باشه چه فرقی میکنه این هی خودش میاد میگه من دخترم و فلان...
سوما یه جوری میگی با تو طرفه انگار تو حسن صباح هستی
چهارما بازم یه جوری میگی با تو طرفه انگار این دختره ...
پنجما کی اذیتش کرده و ما نمیدونستیم؟

ششما اصلا به درک که دختر هست یا نیست :D

• Guests
دوستان مگه من چی کار کردمو تازه همه شمش هم توی لیست دوستان من هستینو فکر نمی کردم که اینطوری باشین .....
در ضمن من کلی اکانت داشتم تو بازی ........

• Guests

دوستان مگه من چی کار کردمو تازه همه شمش هم توی لیست دوستان من هستینو فکر نمی کردم که اینطوری باشین .....

ادمی که هی بخواد بگه دخترم دخترم یه ریگی تو کفشش هست

• Guests

شما ها اینطوری فکر کنیدو من راند قبل حداقل 20 تا دوست داشتم ولی نمی دونم چرا اینکارارو می کنید . موفق باشید

• Guests

شما ها اینطوری فکر کنیدو من راند قبل حداقل 20 تا دوست داشتم ولی نمی دونم چرا اینکارارو می کنید . موفق باشید

چه ربطی به حرف من داشت:huh::exclamation:

• Guests
موضوع منحرف شد + تاپیک بسته شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی