پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

سرور طلایی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: در این سرور ثبت نام می کنید؟ (2 کاربر رای داده است)

در این سرور ثبت نام می کنید؟

1. بله (25 رای [75.76%])

درصد آرا: 75.76%

2. خیر (8 رای [24.24%])

درصد آرا: 24.24%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

• Guests
یک سرو طلایی بسازین که :

1-در این سرو همه چیز صفر بشه و محدودیت خرید اعتبار داشته باشیم مثلا هر کسی که در این سرو ثبت نام می کنه اول تا آخر راند فقط همون 2500 اعتبار که اول بازی به همه اعضا سرو می دند داشته باشه ،و همه کل سرو وی ای پی باشند

2- انتقال پول و اعتبار کلا در این سرو نباشه،حتی از طریق وام

3- هر فرد که ثبت نام می کنه براش رمز به آدرس خونش بیاد و فرد وقتی با کامپیوترش شروع به بازی می کنه باید فقط با این ای پی ان بشه، اینطوری هیچ مولتی اکانت و 2 نفر روی یک اکانت اصلا به وجود نمی اید و کاملا همه چیز برابر برگزار می شه

من حاضرم 30 هزار بدم و در این سرو ثبت نام کنم

• Guests
موافق!

• Guests
متن های بالای 3 جمله خوانده نمیشود :sokot:
مطلبتون زیاد بود
هر چی هست مخالفم :25:

• Guests
اصلا پیشنهاد خوبی نیست خیلی بدون فکر این پیشنهاد را دادید اخه یعنی چی رمز بیاد در خونه؟؟
یه دفعه بگو 1سال بعدش بازی شروع بشه دیگه
مطمعا باش هیشکی استقبال نمیکنه

• Guests
یک سری از حرفاش اشتباس ولی در کل موافقم اخه الان هر کی توی تاپ 20 هس 100% مولتی داره یا خود اکش مولتیه این که نمیشه

• Guests
پيشنهاد خوبيه!
چون ديگه اعصابت بهم نميريزه كه چرا اون وي اي پي داره من ندارم
با اين كار همه با تلاش خودشون ميرن بالا نه با اعتبار

اصن اين خريد اعتبار برداشته بشه تو اين سرور همه چي حله!

• Guests
اگه این خرید اعتبار برداشته بشه از تو بازی پس باید در بازی تخته کرد خرجو مخارج بازی از همین راه در میاد شما به خیالتون بازی همینه که ساختیش بری دنبال کارت؟
هیچ میدونی سرور هاستینگی که این سایت روش سوار شده چقدر ماهیانه میگیره از اقا امینی؟
نمیخوام بحث منحرف کنم ولی یکم منطقی باشید بازی مخارجش زیاده و باید این هزینه اعتبار ها باشه احتمال داره در اینده اعتبار ها گرون تر هم بشه

• Guests
نه باو تو تنها ميدوني
گفتم فقط تو اون سرور بسته بشه
بازي دو سروره بشه 50 نفر برتر برن تو سرور طلايي بقيه هم تو سرور معمولي بازي كنن

• Guests
اگه میدونستی که این حرف را نمیزدی امیر حسن
بازی اگه سرورش زیاد بشه سرعت لود میاد پایین و خیلی مشکل پیش میاد

• Guests
خوب یه کاری کنه نیاد پایین
الا تراوین 500 تا سرور همزمان داره
یکی و بیاره کمک خودش
میدونم قبلا گفته بود به کسی تو پول نمیشه اعتماد کرد
ولی خوب دیگه این سرور که پول نمیخواد
یه سری از پیشنهاداش مسخره بود
ولی چیزه خوبیه من اشتباه زدم رو خیر دستم خورد
ولی اینجوری کامل معلوم میشه کی بازی بلده کی نیس

• Guests
از خود اقای امینی پرسیدم این سایت زیاد هاست مصرف نمیکنه که در ضمن مگه چیه اخه هر دیقه دارن اعتبار میخرن و مولتی میسازن؟بعدش مرد حسابی یعنی چی که رمز بیاد جلو درمون؟بازیکن داریم یکیش خونشون جنوبه یکی شماله یکی مشهده همه که تهران نیستن اخه

• Guests
میشه با پیامک رمز هر فرد رو واسش فرستاد.

• Guests
ا فربد رو فراریش دادیم این اومد :D
اینو توضیح بده که یعنی چی رمزا بیاد در خونه
بعدش این که این فصل طلایی رو هزاران بار پیشنهاد کردن تو که قدیمی هستی چرا دیگه؟؟؟

• Guests

از خود اقای امینی پرسیدم این سایت زیاد هاست مصرف نمیکنه که در ضمن مگه چیه اخه هر دیقه دارن اعتبار میخرن و مولتی میسازن؟بعدش مرد حسابی یعنی چی که رمز بیاد جلو درمون؟بازیکن داریم یکیش خونشون جنوبه یکی شماله یکی مشهده همه که تهران نیستن اخه

سلام

من ایده ای که دادم از سایت biabazi.com که صاحبش فردی با اسم امینی بود شما برای اعتبار یک پست به منزل شما می آمد و شما می تو نستید هر موقع خواستین فعالش کنید.

من با نظر شما که هزینه صحبت کردین موافق من بودید ممنون، ولی من راند 4 بازی به فردی که یک شبه 6 میلیارد زد تو قدرتش و من که فقط یک اکانت داشتم با چندین اکانتش جمع کرذه بود و خودش 2 ماه آن نکرذه بود یک شبه کشته شدم و از بازی زده شده بودم، ولی چون این سایت هم ایرانی خیلی زیاد داره و همیشه دنبال پیشرفت هست

من با مولتی اکانت ها کامل مخالفم ، و مسئولین هم فقط برای اینکه انگیزه فرد برای خرید اعتبار باشه راضی به از دست دادن من کرد و با اون فرد جریمه نکرد

من 3 بار خودم 20 هزاری از سایت خریدم ولی بعد از اون موضع دیگه چنین کاری نکردم . ولی اگه سروری باشه که اعتبار ها و وی ای پی و اعضا و انتقال هیچ پول و اعتبار ایستگاه نباشه ، بازی فرد که فرد قهرمان می کنه اصلا جایزه برای من مهم نیست الان که نفر اول تا سوم 350 هزار تومن می دند

• Guests
خيلي خوبه
مثلا هر ماه هم 10 نفر اخر سرور طلايي بيرون ميرن ده نفر برتر سرور اصلي ميان اونجا

• Guests
۱% فکر کنید که امینی به پیشنهادتون فکر کنه عمراً اگه حتا بخونش

• Guests
هر کی هم قبول کنه امینی قبول نمیکنه
هر نفر بخوان 2500 اعتبار بخرن حداکثر که امینی بر شکست میشه

• Guests
دقیقا این کار رو که نه ...

ولی میتونیم یه کاری بکنیم ...

یه سرور 25 روزه که حداقل 25 نفر (حداکثر هم 50 نفر ) که ثبت نام سرور بسته هست و فقط اعضایی که میخوان تو اون سرور بازی کنن میتون یک اکانت داشته باشد
مثلا
کل سرور 25 روز
با 25 نفر
ورودی بازی هر نفر 25000 تومان ( همه برای این مبلغ 3300 اعبار داخل بازی رو هم دریافت میکنن )
جایزه رتبه یک 125000 تومان

این که تو این 25 روز بشه اعتبار خرید یا خیر هم نظرسنجی میشه ...

موافقا سپاس بزنن ببینیم چند نفر طرفدار داره ...

• Guests
خو امکان انتقال و اینا چی؟
برداشته میشه یا نه اخه این طوری مولتی زیاد میشه مثل همین یکی
بعد اگه میشه این یکی هم طوری بذارید که توی تابستون باشه همه بتونن بیان

• Guests
یعنی به نظر شما حاضرن برای مولتی هاشون هم 25 هزار تومان هزینه کنن ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی