پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

سرور طلایی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
91 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: در این سرور ثبت نام می کنید؟ (2 کاربر رای داده است)

در این سرور ثبت نام می کنید؟

1. بله (25 رای [75.76%])

درصد آرا: 75.76%

2. خیر (8 رای [24.24%])

درصد آرا: 24.24%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

• Guests
مخالف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111 چرط بود هر چی بود
این جوری مثل من بد بخت که 11 سالمه چجوری بازی کنم میخواد کلی پول پست این چیزا رو بدی
هر چه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند هرچه ربطی نداشت ولی شعر باحالیه

• Guests
رضا عزیز اولا چرت درسته نه چرط ثانیا اجباری نیست حضور تو این راند پس میتونید شرکت نکنید منم اول مخالف بودم ولی شرایط که اعلام شد الان حاضرم شرکت کنم تو این راند

• Guests
راند 6 تمام شد ولی خبری از راند طلایی نشد.

من بازی دیدم 2 نفر اول همش مرده بودند آخر همش 10 میلیارد از اکانتای دیگشون ور می داشتند دنجر یهو بالای میکرو رفت بعد دیگه همه چیز تمام بود میکرو یهو 300 میلیون قدرت از پول های اکانتاش برداشت زد یهو اول شد.

واقعا با این راند 7 که تازه 6500 و اعتبارهایی که از قبل براشون مونده که فکنم بالای 10 هزار راحت تا 3 راند دیگم اول می مونند

آقای امینی من با این وضع نمی تونم تو این بازی دیگه حتی به فکر تفریح بیوفتم چه برسه به سرمایه گذاری

• Guests
اقای امینی راست میگه خداییش.

• Guests
اقای امینی بازم برای یاد اوری این 25 روز رو وقتی بذارید که همه بتونن بیان و بازی جذاب بشه

• Guests

اقای امینی بازم برای یاد اوری این 25 روز رو وقتی بذارید که همه بتونن بیان و بازی جذاب بشه

من موافقم .ولی اگه بمونه زمانی که همه میتونن بیان باید بمونه اواخر تیر ماه سال 92.
بعد امتحانات خرداد و دانشگاه.

• Guests
نه اون چه وقته دیگه همین 1هفته دیگه خیلی ها دیگه سرشون خلوت میشه اولای سال تحصیلی مشینند درس میخونند یه 2هفته که گذشت احساس خماری بازی میکنند و میاند بازی

• Guests
سلام
هر ماه یک سرور طلائی اصلا خوب نیست به نظر من سرور طلایی رو یک درمیان بزارید یا هر سه ماه یک بار اینطوری هم بازیکن های جدید میتونن در سرور اصلی خوب تجربه کسب کنن. و یک نکته اینکه به هر نفر باید در یک سرور اکانت داشته باشه یعنی یا باید در سرور اصلی بازی کنه یا باید در سرور طلائی اینطوری افرادی که حرفه ای هستند نمیتونن زیاد جایزه ببرن و جایزه ها به افراد دیگر هم میرسه تا هم اشتیاق ایجاد بشه بین بقیه بازیکن ها و هم اینکه یک طرفه نمیشه بازی.
و یه چیز دیگه اینکه 25 هزار تومان برای سرور طلائی هم زیاد هست 10000 تومان کافی هست چون مدت سرور هم کوتاه هست جایزه هم عادلانه هست.

• Guests
زورکی اومدم اینو بگم اما:
1.قیمت رو ببر بالا تر (خود به خود جایزه هم میره بالا)
2.اونایی که تو این سرورن تو سرور معمولی نتونن شرکت کنن
3.هرکی حق استفاده از 3 آی پی رو داشته باشه
4.بعد از 5 دقیقه اگه صحفه دست نخورد بازیکن ار بازی خارج بشه
5.ترجیحا ار تاپ های هفت تیر و رابر استفاده بشه
6.اینم به افتخار 6 تایی ها به 6 نفر راند طلایی جایزه بده

• Guests
سلام بر مدیران غیور این انجمن
کار به کجا ها رسید؟
چی شد؟
یه اطلاعات جدید بدید که ذوق کنیم:دی
حد اقل 25 رو قبلش هم اعلام کنید که امادگی پیدا کنیم:)
ممنون
از دوستان هم خواهش میکنم اسپم ندید اینجا الان مدونم همتون شروع میکنید تیکه بندازید
ولی رعایت کنید جان من این بار را :)

• Guests
لطفآ تاپیک های مرده و خوابیده رو زنده نکنید.
:)

• Guests

سلام بر مدیران غیور این انجمن
کار به کجا ها رسید؟
چی شد؟
یه اطلاعات جدید بدید که ذوق کنیم:دی
حد اقل 25 رو قبلش هم اعلام کنید که امادگی پیدا کنیم:)
ممنون
از دوستان هم خواهش میکنم اسپم ندید اینجا الان مدونم همتون شروع میکنید تیکه بندازید
ولی رعایت کنید جان من این بار را :)

تیکه اندازی دیگه تموم شد همه یا بن شدن یا دیگه نمیان خیالت راحت ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی