پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

مزایده ی زندان

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

• Guests
نظرتون در مورد مزایده ی زندان چیه؟؟؟؟ میدونید در روز چقدر پول واسه پرداخت جریمه زندان داده میشه؟؟؟؟ من میگم مدیران یه بخش واسه فروش زندان به کاربران اضافه کنن... مطمئنم درآمدش خیلی بیشتر از فرودگاه میشه

• Guests
عالیه عالیه داداش خدایی من پایه هستم هرکی هم با نظر من و مصطفی موافقه رو ما سپاس بزنه.

• Guests
بد نیس این پیشنهاد ولی باید قیمتش خیلی بالا باشه چون اونوقت هرکی بخواد میتونه بخرتش
مثلا 600-700 میل چون درآمدش فوق العاده بالاست چون هر وقت تجارت میکنی 6-7 بار میفتی زندان.....

• Guests
اگر مزايده اي بشه بايد واسه هر شهر يه زندان باشه اين جوري مي فهمي كه كي داخل كدوم شهر هست نمي شه

• Guests
فکر خوبی است :49:

• Guests
داداش ربطی به شهر نداره عزیزم کلا یه نوع زندان بیشتر نداریم که.

• Guests

بد نیس این پیشنهاد ولی باید قیمتش خیلی بالا باشه چون اونوقت هرکی بخواد میتونه بخرتش
مثلا 600-700 میل چون درآمدش فوق العاده بالاست چون هر وقت تجارت میکنی 6-7 بار میفتی زندان.....

لازم نیست اینقدر بالا باشه.... اونقدرم درآمد نداره..!!!! اما میشه کسی که زندانو خریده قیمت فروششو تایین کنه... و هرکی خواست با اون قیمت بخره...

• Guests

لازم نیست اینقدر بالا باشه.... اونقدرم درآمد نداره..!!!! اما میشه کسی که زندانو خریده قیمت فروششو تایین کنه... و هرکی خواست با اون قیمت بخره...

وقتی درجت بالا باشه مدت بیشتری میافتی زندان با درجه 10 یه نفر هر دفعه باید حدود 400000 تومن بده 4 بار هم بیافته میشه 1میل و 600
اگر 10 نفر در روز تجارت کنن حد.د 16میل طرف در میاره
روزی 16میل کمه؟!؟!؟!؟!؟!؟

• Guests
اقای امینی جواب بده موافقی با این کار؟

• Guests
میشه مزایای ویژه ای هم به زنداندار داد... مثلا اینکه بتونه هر کسی رو که خواست از زندان آزاد کنه.... یا چیزای دیگه که مدیرا بهتر میتونن نظر بدن.... این هم یه راه کسب درآمد خوبه، هم به بیشتر شدن جذابیت بازی و ایجاد تنوع کمک میکنه.... لطفا دوستانی که موافقن حتما سپاس بذارن، تا آقای امینی بیشتر توجه کنه... مرسی

• Guests
فکر خوبیه ولی باید چند تا زندان باشه حداقل مثلا بازداشتگاه زندان اول زندان مثلا اوین و... هرچی بالاتر جریمه اش بیشتر باشه

• Guests
حالا انقد پیچیدش کنین که امینی جرات نکنه دربارش فکر کنه...:D به نظر من فعلا از همین زندان شروع بشه بهتره.... بعدا میشه یه تغییراتی واسه بهتر شدنش داد... امیدوارم آقای امینی پیشنهادارو بخونه و در موردش فکر کنه و نظر بده.... نباید بذاره قسمتهای بازی تکراری و خسته کننده بشه.. باید هر راند چند قسمت جدید به بازی اضافه بشه.... من مطمئنم بچه ها نظرات خوبو قابل اجرا زیاد دارن... فقط آقای امینی باید بهشون توجه کنه.

• Guests
داش مصطفی منم موافق بیدم ولی اینکه به زندان دار کار ویژه داد خوب نیست مثلا زندان دار با یکی دوست میشه با یکی دشمن دشمن بد بخت میشه هیچ وقت ازادش نمیکنه زندان دار
ولی بازم موافق بیدم

• Guests

داش مصطفی منم موافق بیدم ولی اینکه به زندان دار کار ویژه داد خوب نیست مثلا زندان دار با یکی دوست میشه با یکی دشمن دشمن بد بخت میشه هیچ وقت ازادش نمیکنه زندان دار
ولی بازم موافق بیدم

منظورم از امتیازات ویژه این نیست که زنداندار بتونه کسی رو زندان بندازه یا مدت زندانی شدنشو مشخص کنه... اما میتونه هر کسیو خواست زودتر آزاد کنه.... :41:

• Guests
یعنی اقای امینی حتی یک سر هم نزده؟؟؟به خدا پیشنهاد خوبیه ها!بازی رو جذاب تر می کنه...........

• Guests
من هم موافقم:25::25::25::25::25::25:

• Guests
اعلام نکردند که هر کس موافقه دستش بالا فقط نظرشون را ارائه کردند شما برای اظهار موافقت میتونید سپاس بزنید پستشون را

• Guests

نظرتون در مورد مزایده ی زندان چیه؟؟؟؟ میدونید در روز چقدر پول واسه پرداخت جریمه زندان داده میشه؟؟؟؟ من میگم مدیران یه بخش واسه فروش زندان به کاربران اضافه کنن... مطمئنم درآمدش خیلی بیشتر از فرودگاه میشه

خوبه ولی باید قیمتش بالا باشه ... بعدم زندان دار بتونه قیمت برای هر دقیقه زندان تعیین بکنه .. و هرکسی هم که خواست بتونه آزاد کنه .. و میتونه چندین زندان تعین کنه بدونه این که شهر بزاره مثلا شما در زندان شماره ی دو افتادید
این جوری قیمتش هم یک مقدار پایین تر میاد .. در عوض شخص زندان دار میتونه قیمت زندانش رو خودش تعیین کنه.. اگر موافقید سپاس بزارید
آقای امینی شما هم یک نگاه به انجمن بکنید و نظر بدید..

• Guests
دوستان الکی که نیس به فکر نوشتن زبان PHP و تغییراتی که تو دیتابیس باید داده بشه این ها کارای ساده ای نیست .

• Guests

دوستان الکی که نیس به فکر نوشتن زبان PHP و تغییراتی که تو دیتابیس باید داده بشه این ها کارای ساده ای نیست .

ببخشید که اینهمه بچه ها پول دادن حق تنوع ندارن ؟

2 ساله بازی همینجوری گند و گ× داره پیش میره

دیگه توی این 2 سال من جای امینی بودم فیسبوک طراحی میکردم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی