پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

چند پیشنهاد عالی

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
22 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: نظرات خوبه است عملی شود یا نه ؟ (1 کاربر رای داده است)

نظرات خوبه است عملی شود یا نه ؟

1. خوبه (4 رای [80.00%] - نمایش)

درصد آرا: 80.00%

2. بده (1 رای [20.00%] - نمایش)

درصد آرا: 20.00%

رای

• Guests
سلام دوستان

من چند پیشنهاد عالی دارم لطفا نظر تون را بگید

1 بالای صفحه ی بازی یک جایی بزارن برای تبلیغات فرد

مثلا من اعتبار میدم پول میگیرم یا برای تیمم عضو میخواهم با دادن 5 یا 6 اعتبار تبلیغ خود را برای زمانی میزنم

و همه او ر ا بالای صفحه خود میبینند

2 هر اتحاد باید یک چت داشته باشه
3 یک جیی باید بزارید برای مسابقه ها

اونم به سطح مثلا من مرحله ی بالایی ندارم به مسابقه ای میروم با یک کسه دیگه که اون هم درخواس داده بعد به طور شکلی سه شکل سر و دست و پا میاد که باید اونو انتخاب کرده ونتیجه معلوم بشه مثلا من سرو انتخاب کردم رقیبم دستو من میبرم
اومدیم یکی مر حلش بالاس میره تو مسابقه آدم کشی که با وقت زیاد که هرکی بیش تر آدم بکشو تو این زمان برندس
و اول تا سوم جایزه باید بگرند
4 یه سری مسابقات تیمی بزارید
خنوز پیشنهاد دارم فعلا اینا بس است
چطور بود :huh:
لطفا نظر بدید
لطفا بگویید نظرات بعدیممم بگم

• Guests
شاید یه نفر با 2 تاش موافق بود با یکیش مخالف چه جوری تو نظر سنجی شرکت کنه
تازشم این پیشنهادات همه شون قبلا داده شدن اما از صدقه سری مدیریت خوب این بازی هیچ کدوم عملی نشدن

• Guests
اعضا تبلیغات چی بزارن ؟

در مورد چت روم قبلا بحث شده و به دلیل این که هر چت روم به یک مدیر نیاز داره کلا چت روم منتفی هست

• Guests
والا اسمان دژ که بیش از 100 تا فدراسیون{خانواده}داره همه شونم هم چت روم دارن هم یه فروم خیلی ساده مدیر م نمیخواد
تبلیغات منظورش یه چیزیه تو مایه های روزنامه ی بازی گنگستر های دیوانه

• Guests
حالا کی از شما سوال کرد ؟

سبک اسماندژ با بازی ما فرق میکنه ما معمولا تو این سبک بازی سریعا تو چت روم ها دعوا مبشه

شما یه تاپیک بزنید معرفی کامل بازی اسماندژ همه حرفاتونو اونجا در موردش بگید تا دیگه کل انجمنو پر اسپم نکنید

• Guests

سبک اسماندژ با بازی ما فرق میکنه ما معمولا تو این سبک بازی سریعا تو چت روم ها دعوا مبشه 1000بار

شما یه تاپیک بزنید معرفی کامل بازی اسماندژ همه حرفاتونو اونجا در موردش بگید تا دیگه کل انجمنو پر اسپم نکنید

• Guests
اولا دوس دارم جواب میدم تو این تاپیکم نگفته فقط تو نظر بدی!
دوما چرا بدت میاد ینی چی دعوا میشه این چت روم برای خود خونوادس اگه قرار دعوا بشه که دیگه خانواده به درد لای جرز میخوره
سوما نیازی به تاپیک نیست اسمان دژ هم فقط مثال زدم اگر نه اونا به من پول نمیدن که بیام اینجا و از بازیشون تعریف کنم تازه بازیشونم مثل بعضی بازیا پولی نیست
نظر سنجی رو هم که دیدی بیشتر اعضا ازت ناراضی بودن تا راضی!

ماشالله به مدیریت مسعود امینی ایولا به مدیریتش
خیالت راحت شد
ولی مهم اینه که همه میدونن به درد مدیریت نمیخوری:D

• Guests
[attachment=110]

• Guests

اعضا تبلیغات چی بزارن ؟

در مورد چت روم قبلا بحث شده و به دلیل این که هر چت روم به یک مدیر نیاز داره کلا چت روم منتفی هست

اقای امینی من رابرو که میدونی چه طوری پیدا کردم...خیلی اتفاقی یکی از دوستام تو سایت مدرسه داشت بازی میکرد من از اونجا با رابر اشنا شدم....به نظر من یه خرج کوچولو بکن حداقل یه اعضایی که ثبت نام میکنن رو چند برابر کن مثلا 10000 تا رقم قابل قبولیه
تا انلایناهاش بره بالای 500 تا ....تا حداقل رقیبهامون زیاد بشه میدونی چقدر جذابیت بازیت میره بالا؟؟؟چقدر درامدت بیشتر میشه؟؟؟وقتشه یه تکون اساسی بخوره بازی زمان شروع سرورو بکن 10 روز تا حسابی ثبت نام کنن...سبک بازی رابر با سبک بقیه بازی ها متفاوته و مطمئنم خیلی ها خوششون میاد این الماسی هم بیار تو کار تا بتونید بیشتر رو بازی کنترل داشته باشید و هر جا شد رو بخش های مختلف بازی که ضعف داره مانور بدید....
به خدا قصد همه ما پیشرفت بازیه...این سایت سایت دوستم سعیده بهش میگم یه سایت بازی هست بررای تبلیغ که تخفیف ویژه بهت بده
www.mixfa.com
(www.mixfa90.tk)

• Guests
500 نفر آنلاین؟؟؟! اگه همچین چیزی اتفاق بیفته باید با اینترنت 1Mb هفت تیر بازی کنی!:P

• Guests
نه علیرضا
کی گفته؟
همین الان اسمان دژ{امینی بدش میاد از این کلمه:دی}بین 400 تا 800 تا کاربر انلاین داره{همیشه}

• Guests
اون آسمانه دژه و این هفت تیره! پارسال تو راند 2 مگه یادتون نمیاد که اعضا به 80+ نفر آنلاین رسیده بود سایت همش از دسترس خارج بود!

• Guests
خیلی بازیا این جورین
مثل تراوین و گلادیاتوس و خیلی های دیگه
تراوین که فکر کنم به 2000 تا حداقل برسه
ولی با dial_up هم راحت میشه بازی کرد
اگه یکم تبلیغ بشه خوب میشه
اعضا برن مثلا تو مدرسه و این جور جا ها بین بچه ها تبلیغ کنن
من خودم این کارو میکنم[attachment=111] 

اون آسمانه دژه و این هفت تیره! پارسال تو راند 2 مگه یادتون نمیاد که اعضا به 80+ نفر آنلاین رسیده بود سایت همش از دسترس خارج بود!

خوب این هم بالاخره یه راه حل داره دیگه 
خدایی یه چیز به بازی خیلی کمک میکنه
اونم به راهنمای سادست
یه راهنما که قشنگ بیاد توضیح بده مثلا بگه اسلحه یا ماشین فلان را بخرید و ببینید کدوم شهر گرونه بفروشید
نه همون نوشته ها که تو خود صفحه هست
بیاد بگه بعد از اینکه این کارو کردی بزنی وظیفه ی بعدی
مثل تراوین
عکس هم نمی خواد یه نوشته ی ساده

• Guests
یه داستان ساده بازی رو از این ور به اون ور میکنه
یارو میاد عضو میشه که چی بشه؟
صب کن خودم یه داستان توپ میذارم تو انجمن کف کنید

• Guests
تو برو آسمان دژت رو بچسب:D

• Guests
آقایون خانوما، لطفا بیخیال این موضوع بشید. این بازی تا زمانی که مدیرش نخواد پیشرفت نمیکنه. حالا شما هی پیشنهاد بده.
بازی به این خوبی، من تعجب میکنم چرا انقدر انتقادات دربارش زیاده!  

خیلی بازیا این جورین
مثل تراوین و گلادیاتوس و خیلی های دیگه
تراوین که فکر کنم به 2000 تا حداقل برسه
ولی با dial_up هم راحت میشه بازی کرد
اگه یکم تبلیغ بشه خوب میشه
اعضا برن مثلا تو مدرسه و این جور جا ها بین بچه ها تبلیغ کنن
من خودم این کارو میکنم 

خوب این هم بالاخره یه راه حل داره دیگه 
خدایی یه چیز به بازی خیلی کمک میکنه
اونم به راهنمای سادست
یه راهنما که قشنگ بیاد توضیح بده مثلا بگه اسلحه یا ماشین فلان را بخرید و ببینید کدوم شهر گرونه بفروشید
نه همون نوشته ها که تو خود صفحه هست
بیاد بگه بعد از اینکه این کارو کردی بزنی وظیفه ی بعدی
مثل تراوین
عکس هم نمی خواد یه نوشته ی ساده

از تبلیغات مهم تر راهنمای خوب برای بازیه، وقتی یه بازی راهنمای خوب داشته باشه اعضای اون بازی زیاد میشن. این قضیه نشون میده که هفت تیر راهنمای خوبی نداره! چون از بین این همه اعضایی که ثبت نام میکن فقط تعداد اندکی به بازی ادامه میدن. عدم راهنمای مناسب بازی باعث میشه که عده بسیار زیادی تو بازی ثبت نام کنن و بعد از کمی فعالیت تو بازی اونو رها کنن و بگن عجب بازی مزخرفی بود! من اینو بین دوستام که این بازی رو بهشون پیشنهاد کردم زیاد دیدم. اما در اصل این بازی به گونه ای ساخته شده که حدودا دو هفته اول بازی اصلا لذتی نداره و بعد از گذشت این مدت زمان (بستگی به میزان فعالیت) تازه بازیکن از بازی لذت میبره. پس راهنما یک اصل مهم توی هر بازیه... .:P

• Guests
اگه خوب بود ادامش میدادی و ولش نمیکردی!

• Guests

500 نفر آنلاین؟؟؟! اگه همچین چیزی اتفاق بیفته باید با اینترنت 1Mb هفت تیر بازی کنی!:P

پسر منظورم 500 تا انلاين نبود 500 تا بازيكن فعال بود

• Guests
اتفاقا به نظر من بازی اون دو هفته ی اولش جذاب تره
اختلافا کمتره بازیکنا میتونن به هم برسن ولی بعد دو هفته اونی که اعتبار داره کجا میره و اونی که نداره کجا میمونه
کنار راهنما یه چیز هم بود ممکن بود بازیکنا ادامه بدن
اونم اینه که مدت سرور بیشتر بشه و همون اول به جای 50 تا بشه مثلا 200 تا یه بیشتر تا کاربرا بفهمن بازی با اعتبار چقدر فرق میکنه تا بدون اعتبار و برن اعتبار بخرن هم پیشرفت میکنن و بازی جذاب میشه هم که امینی سود میکنه:D

• Guests

اعضا تبلیغات چی بزارن ؟

از نظر تبلیغات منظورم مون روز نامه است
............................................................................................................................

لطفا هر کس که سایت گانگستر های دیوانه که ادولف هیتلر هم نیست را به من

بده

:)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی