پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

یافتن اسان شهر یک فرد !

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
23 پاسخ برای این موضوع

• Guests
سلام و درود بر دوستان

اگه میخواید بدونید یه نفر تو چه شهریه کافیه فقط ازش یه خونه پیدا کنید ! :دی
اون وقت تو اطلاعات خونه شهری که طرف الان توش هست رو مینیویسه
به همین سادگی
ترفندی بود که گفتم ( دیگه که استفاده نمیکنیم ) و امیدوارم مشکلش حل بشه

ب.ن: شهری که توش ساخته شده اصلا ربط نداره شهری که طرف توش هست رو نشون میده :)

:41:

پ.ن: با این روش تست شده جناب امیر سناتور رو با اکانت علی زرشک 8بار کشتم !!!!
خوب دیگه اینو گفتم که بدونید اون موقع که میکشتیمو تهمت باگ میزدید یه ترفند کوچیک بوده یارو الکی یه خونه میگیره میزنه خودش یادش میره ولی راحت میشه از همون طریق کشتتش ! همین الان خونه هاتونو بفروشید یا که جناب امینی این مشکل رو درست کنه ! :)

• Guests
امیر حسین خوب اینا را نگو دیگه.
همین شما ها هستید که بازی را خراب میکنید دیگه:دی

• Guests
راس میگه داش مزه ی بازی رفت :|

• Guests
آقای امیرحسین خان... باگ های بازی رو لو نده دیگه...
پس بگو این راندایی که بودی چجوری ملتو میکشتی:54:
بهرحال من یکی خونه ندارم....خودتونو جر ندید:54: از آقای امینی هم میخوام این باگو درست کنه
چون اونوقت:
هر کی از طویله در میره واسه ما شاخ میشه....

• Guests
بعضی از دوستان دارن از این روش که خودم و پرهام کشفش کردیم ( حالا اون موقع که کار میکرد نمیدونم الان درست شده یا نه ) استفاده میکردن گفتم اطلاع بدم دوستان خونه نخرن ! البته کسی که از افراد قوی خونه نمیخره هیچوقت معمولا اینا که با 100k قدرت دارن ماهی یه بار میان میرن خونه میگیرن ولی بعضیا میگیرن !
تازه میخوام مقدار حجیمی از ترفندای بازی رو بگم مزش بپره یه تغییر اساسی توش بدن !! :پی

• Guests
نه بابا نگو امیر حسین به خدا خفت میکنم ها...:دی

• Guests
نه باو ممد
بذار بگه.....تازه داره جالب میشه....
بگو بفهمیم بازی امینی چه مشکلایی داره....

• Guests
:54:
نمیشه اعتبار رایگان گرفت ؟

• Guests
چک کردم همین الان ولی کد ها دقیقا شهری رو نشون میدن که خونه توش بنا شده نه شهری که طرف الان توش هست ...
تو هر شهری که هستنید نقشه اش روباز کنید رو هر خونه ای که کلیک کنید شهرش رو دقیقا شهری نشون میده که تو نقشه اش رفتید ...

• Guests
جالبه . تو توکیو خونه میخرم میرم تگزاس ... بعد میبینید من تو توکیو خونه ساختم پس حتما توکیو هستم ... چه ربطی داره . دلیل نمیشه شخصی در همون شهر باشه که . احتمالش 1 در 7 هست :sokot:

• Guests
پس این امیر چی میگه ؟

• Guests
شاید اتفاقی طرف هم تو شهری بوده که خونه داشته
هنوز هیچ تغییری تو کد ها داده نشده تست کنید ...

• Guests
اصلا همچین چیزی ممکن نیست اونا شهرهایی هستند که خونه توشون بنا میشه نه شهری که فرد توشه شاید این پست کلا سرکاریه

• Guests
ما که استفاده کردیم حالشو بردیم ! شاید الان درست شده :-؟؟ شاهدش پرهام و احسان :دیی

یه باگم تو مزرعه هست خودم فعلا باهاش حال میکنم ماه بعد بهتون میگم بمونید تو kafesh :پی

• Guests
کلا فکر میکنم اقای امینی نباید جایزه نفر اولی رو بهت میداد پارسال

• Guests
عزیزم اینا رو هرکسی میتونه پیدا کنه اون دیگه به علاقه طرف به بازی و فعالیتش بسنگی داره ! هر راند افراد زیادی میان به بازی و با کمی تجربه و دقت و استعداد متوجه بشه ! تازه باگ های پیشرفتشو که احسان و جک بایر یاد دارن ! شما فرض کن 2میلیارد پول رو یک شبه به دست بیاری ! دقیقا 2میلیارد پول بود من خودم همش حواسم بود به تاپ پولدارا نه کسی پول داشت یهو یه شبه 2میلیارد با باگ اورد :دی
باگ پول میزدن بعد پول بازیو میفروختن ! !!!

درضمن ما بازیمونم خوب بود ;) اولای راند که 4 نفر باهم به ما جاسوس دادن ، یعنی اگه هرکدوم شانسی یه شهر میرفتن مارو میکشتن بالاخره ! :دی 3تاشون نتونستن پیدا کنند اخریم که پیدا کرد با حرکتی بسیار سریع قدرتمون رو اوردیم بالاش نتونست بکشتمون :)

• Guests
این پست که کلا سر کاری بود چنین باگی نه وجو داشته و نه وجود داره ...

• Guests
اره اقای امینی اصلا خدایی حزیونه اینا نمیشه اصلا باز اره لیست سیاه باگ داشت یا چیزای دیگه تنها چیزایی که باگ نداشت این مزرعه بوده

• Guests
ایرانی ها کلا به هر چیزی میگن باگ ؛ بدون اینکه بدونن باگ یعنی چی ...

• Guests
باگ یعنی که یه بازی مثل مشکل داشته مثلا همین گرشاسپ یه دفعه از بالای کوه میافتاد پائین میمرد یا همین میرمهنا خود به خود میرفت تو در و دیوار و گیر نمی کرد

بیشتر نقص فنی باگه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی