پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

یه شوهرم نداریم....

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

• Guests
یه شوهرم نداریم هر سال با خجالت سبزه گره نزنیم !

یه شوهرم نداریم تو تنهائیامون وقتی واسمون ترانه عاشقانه می خونه حتی صدای خش دارش هم به دلمون بشینه و آروممون کنه!

یه شوهرم نداریم وختی اعتماد به نفسمون پایین میاد و دلمون میخواد یکی هی بهمون توجه کنه راه به راه بهونه های الکی بگیریم که تو منو دوست نداری و هی ناز و نوز کنیم، اونم عاصی شه و فریاد بزنه که: " خره من دوسِت دارم، می فهمی؟" بعدم با صدای آروم تر و مهربون تر بگه: " دیوونه، عاشقتم... عاشقتم لعنتی!"

یه شوهرم نداریم تو فیس بوق واسمون یه پیج بسازه با عنوان "عشق زیبای من حنا"! ملت هم کرور کرور بیان لایک کنن!

یه شوهرم نداریم وختی کسی به هوای مجرد بودنمون ازمون تقاضای ازدواج می کنه بهش بگیم: " دیر اومدی خیلی دیره / جای دیگه دل اسیره / حرفای قشنگت اصلا / توی گوش دل نمیره!

یه شوهرم نداریم که وقتی دوستمون اینو واسمون نظر میذاره کلی جیغ بزنیمو صداش کنیم بیاد ببینه قلم زن هنرمندش داره جهانی میشه

یه شوهرم نداریم وختی میریم نمایش کمدی ببینیم تنها نباشیم! هر وخت هم که خواستیم بخندیم محکم بکوبیم رو پای اون!

یه شوهرم نداریم وقتی با زیرپوش و شلوارک گل گلی لم داده جلوی تلویزیون و با ولع تخمه می شکونه و فوتبال نیگا می کنه بشینیم و یه دل سیر عاشقانه نیگاش کنیم

• Guests
نمیخوام اسپم بدم ولی اینو نمیشه نگفت :54: :54: :54:
کی گفته نداری؟ میخوای یکی داشته باشی . شمارمو که داری :54: :54: :54:

رفع اسپم : :54: جالب بود . تورو خدا پاکش نکن .... بسیار پست قشنگی بود سپاس هم زدم که حال کنی :54:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی