پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

جاسوسی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
16 پاسخ برای این موضوع

• Guests
سلام,

اقا امینی بیا جواب گو باش تو رو خدا یعنی چی ؟پدرم دراومد این جاسوسی رو ضرب در ده کن پولاشو ده بار جاسوسی هر کدوم پنج بار فرستادم تو هیچکدوم هم طرف پیدا نشده:

تصویر

• Guests
سعید یعنی تو توی 48 ساعت گذشته 10 بار جاسوس دادی واسه یه نفر
خو یه کلام میگفتی من میکشتمش پولشم میدادی بهمون :54:

• Guests
لطفا قبل از هر چیز قوانین انجمن را مطالعه کنید و سپس تاپیک ایجاد کنید
http://forum.haftir.ir/thread-75.html
پست دوم

(تاپیک نباید دارای عنوان یک کلمه ای باشد )

جاسوسی چند ساعته بوده ؟

• Guests
منم یه سوال داشتم
یه نفرو جاسوسی کردم پیدا شد رفتم به شهرش اومد توی لیست قتل 50تا گلوله انتخاب کردم ولی وقتی زدم نوشت در شهر فرد مورد نظر نیستید.چرا؟
طرف هم اصلا آن نشده بود

• Guests

منم یه سوال داشتم
یه نفرو جاسوسی کردم پیدا شد رفتم به شهرش اومد توی لیست قتل 50تا گلوله انتخاب کردم ولی وقتی زدم نوشت در شهر فرد مورد نظر نیستید.چرا؟
طرف هم اصلا آن نشده بود

یعنی زمانی که جاسوسیت تموم شد همون موقع برای قتل اقدام کردی؟

• Guests
ن ولی مطمئنم طرف آن نشده بود تا وقتی میخواستم بکشمش

• Guests
اگه اطمینان داری که ان نشده که یه بحث دیکه اس
اما اگه طرف بعد از پایان جاسوسیت و اقدام به قتل تو ان شده و 3 ساعت هم گذشته بوده شهر عوض کرده و چون قانون جدید جاسوسی اینه که هر موقع جاسوس تموم بشه خودکار باز میشه پس سوخت میشه جاسوسی

• Guests

اگه اطمینان داری که ان نشده که یه بحث دیکه اس
اما اگه طرف بعد از پایان جاسوسیت و اقدام به قتل تو ان شده و 3 ساعت هم گذشته بوده شهر عوض کرده و چون قانون جدید جاسوسی اینه که هر موقع جاسوس تموم بشه خودکار باز میشه پس سوخت میشه جاسوسی

آره مطمئنم ان نشده به آقای امینی هم نامه دادم ج نداد

متوجه منظورت نشدم از قانون جاسوسی

• Guests
بیین تو راهنمایی بازی نوشته که جاسوسی رو تا صفحه اش رو باز نکنی جاسوسی باز نمیشه
اما الان اگر اشتباه نکنم 2 مین راندی هست که جاسوسی رو بدون اینکه باز کنی سیستم به طور اتوماتیک باز میکنه
100 درصد میدونم در حالتی که توی اکانت باشی جاسوسی باز میشه(اما قرار بود حتی اگر کاربر خاموش هم بود اکانتش جاسوسی باز بشه)
به زبان ساده بگم جاسوسی بدی و بعد 6 ساعت خودش بدون نیاز به رفتن به قسمت جاسوسی باز میشه و شهر طرف رو توی پروفایل شخص کشته شده در اینده میزنه

• Guests
ممنون اتفاقا رفتم پروفایشا دیدم شهرش معلوم بود

آقای امینی بیا توضیح بده

• Guests

پست دوم

جاسوسی چند ساعته بوده ؟

جاسوسی شش ساعته بوده

• Guests

پست دوم

جاسوسی چند ساعته بوده ؟

جاسوسی شش ساعته بوده

http://forum.haftir.ir/thread-94.html

اگر بخواهید کسی را بکشید باید ابتدا ان شخص را جاسوسی کرده وایالت وی را پیدا کنید : به تمامی شهرها(هر 7 شهر)جاسوس اعزام کنید تا بتوانید جای قربانی را پیدا کنید. برای اینکه جاسوسان شما موفق باشند شما باید از مدت زمان طولانی استفاده کنید مثل 12 ساعت و یا حتی بیشتر تعداد جاسوس ها را نیز با توجه به انلاین بودن قربانی تعیین کنیید بدین صورت که اگر قربانی زمان زیادی ان میباشد تعداد جاسوسان را زیاد کنید مثلا 4 و یا بیشتر.

شما ساعت طولانی تری رو برای جست و جو باید انتخاب میکردین

• Guests

آقای امینی بیا توضیح بده

مشکل شما دقیقا در روزی بود که سرور مشکل پیدا کرده بود و کمی بخش شهر ها و مسافرت ها به هم ریخت که به احتمال زیاد دلیل هم مشکل سرور بوده که پس از چند ساعت برطرف شد

• Guests

آقای امینی بیا توضیح بده

مشکل شما دقیقا در روزی بود که سرور مشکل پیدا کرده بود و کمی بخش شهر ها و مسافرت ها به هم ریخت که به احتمال زیاد دلیل هم مشکل سرور بوده که پس از چند ساعت برطرف شد

خب اقای امینی الان که من اکانتم از یک هفته پیش مرخصیه با کلی پول الان همه شهر منو دارن لابد برای جاسوساشون

• Guests

آقای امینی بیا توضیح بده

خب اقای امینی الان که من اکانتم از یک هفته پیش مرخصیه با کلی پول الان همه شهر منو دارن لابد برای جاسوساشون

خوب جاسوس دادن شهر تو دارن این چه ربطی به مدیریت داره
جاسوس جزو بازیه چه فرقی میکنه مرخصی باشی یا نباشی وقتی حتی 2 ثانیه قبل اینکه بری مرخصی هم جاسوس بدن میتونن شهرت رو بدونن اما وقتی مرخصی هستی نمیتونن جاسوس بدن برات خیالت راحت

• Guests
جل الخالق
امکانات جدید هفت تیر داره غوغا میکنه:دی
دیگه جاسوسی هم کار نمیده؟
والا من که هروقت امتحان کردم جواب داده
حتی همین راند 3 بار با یه جاسوس پیدا کردم
دیگه باید بری سرتو بکوبی به دیوار:دی

تلاش کن سعید جان اجرت در نزد خداوند محفوظه:|

• Guests
آقای امینی این جمعیت تگزاس هم بخاطر مشکلات سروره یا کلا جمعیتش همینقدره؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی