پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

امتحانات نهايي


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests
براي موفقيت در امتحانات نهايي بايد از هفت مرحله‌ي مهم عبور کنيد تا به يک نتيجه‌ي خوب و يک معدل قابل قبول دست يابيد. اين هفت مرحله يا هفت خوان عبارت‌اند از:

خوان اول: براي ايام امتحانات برنامه‌ريزي دقيق و حساب‌شده داشته باشيد. با بررسي کامل دفتر برنامه‌ريزي و صفحه‌ي 182 آن مي‌توانيد ساعت مطالعه‌ي استاندارد براي هر درس را تعيين کنيد.

خوان دوم: کتاب درسي اصلي‌ترين منبع طرح سؤال در امتحانات است(مخصوصا امسال که چند لحظه پیش وزیر آموزش پرورش گفت امسال سوالات امتحان نهایی فقط و فقط از خود کتاب و نکات مفهومی اون میاد) سعي کنيد به تمام قسمت‌هاي کتاب‌هاي درسي تسلط کامل داشته باشيد.

خوان سوم: با حل تمرينات تشريحي و نمونه‌سؤالات امتحاني مهم و پرتکرار يادگيري‌تان را کامل و ماندگار کنيد.

خوان چهارم: با بررسي جدول جمع‌بندي هدف‌گذاري نقاط قوت خود را تثبيت کرده و براي نقاط ضعفتان هدف‌گذاري کنيد تا به صورت متعادل در همه‌ي درس‌ها پيشرفت کنيد.

خوان پنجم: اولويت‌ها را دريابيد و در دوران طلايي نوروز علاوه بر مرور و جمع‌بندي مباحث، يادگيري‌تان را کامل کرده و براي مباحث مهم تمرين و تکرار بيش‌تري داشته باشيد.

خوان ششم: کتاب خودآموزي‌تان را کامل کنيد و مهم‌ترين‌ها را قبل از هر امتحان چندين بار مرور کنيد.

خوان هفتم: با اعتمادبه‌نفس کامل و بدون نگراني در امتحانات شرکت کنيد تا بتوانيد از تمام آموخته‌هاي خود سر جلسه‌ي امتحان بهره بگيريد.

از اين هفت‌خوان به سلامت عبور کنيد تا به اهدافتان که افزايش معدل و پيشرفت در همه‌ي درس‌هاست، برسيد.

به اميد موفقيت تمام دانش‌آموزان سال سومي در امتحانات نهايي.:46:
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی