پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

روزنامه خرداد ماه ( راند هشت ) ؛ سال 92

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
49 پاسخ برای این موضوع

• Guests

تصویر
تصویر

دوستان گرامی شروع کنید.

• Guests
سلام ,

شما
al90
را کشتید و مبلغ 4.790.809 را به جیب زدید و 2.536 به قدرت شما افزوده شد
موفق باشید,
ناشناس
:D اثرات ناشی از اعصاب خوردی و کمی مفت خوری :D

• Guests
اخبار بازی.:
3روز به 1پایان راند مانده و هنوز خبری از بازیکنان دیگر نیست که حرکتی بخواند انجام بدند
به این ترتیب که پیش میره باید از حالا تبریک گفت به امیر عزیز اول شدنش را...
و همچنین علی جیسون که این راند با تموم مشکلاتی که داشت اومد و بازی کرد ولی امتحانات و کنکور اجازه بازی بهش نداد اخر راند

دوم شدنش حتمی هستش.
ولی هنوز تکلیف سوم 4روم و اینا معلوم نیست باید منتظر بود....

• Guests
بازی فعال هفت تیر :24::24:

• Guests
شما 10 گلوله به
-_-
زدید.
شما
-_-
را کشتید و مبلغ 59.669 را به جیب زدید و 81.425 به قدرت شما افزوده شد
1-یه بار منو کشت
2- واقعا از نوید متشکرم که خیلی کمکم کرد نبودش نمیتونستم اینکارو بکنم :D

• Guests
سلام ,

شما
-NMK-
را کشتید و مبلغ 97.044 را به جیب زدید و 930.106 به قدرت شما افزوده شد
موفق باشید,
ناشناس
oh shit:54:
با تشکر از احسان عزیز که کشت
منکه خواب بودم:54:

• Guests
جالب بود یخورده تنوع هم خوبه خسته شده بودیم :54:
عاقا احسانو دیدید سلام برسونید :D

سلام ,

شما توسط
SCӚA
شما تما پول نقد و 10 % از قدرتتان را از دست دادید
موفق باشید,
ناشناس

• Guests
ا.ه
به گزارش روزنامه ی مرجع هفت تیر ا.ه از ساعت 12 به بعد اتفاقات جالبی افتاد که نظر شمارو به ان جلب میکنیم:
تقریبا تاپ 20 قدرت در حال زنده کردن اکانت های خود هستن و تقریبا همه سرجای خود باقی ماندند به غیر از تاپ 3
NIGRITUDE تمام پول خود را قدرت کرد و صاحب مقام دوم شده است اما معلوم نیست TuRn-OffS قرار است چیکار کند و حتی معلوم نیست چقدر پول دارد.اما از انجایی که معلوم هست به هیچ وجه کسی به غیر ازZ₳KH₳Я اول بشو نیست زیرا 4 میلیارد پول دارد و هم اکنون با نفر دوم حدود 100 میل اختلاف قدرت دارد اما بحث اصلی سر جایگاه دوم و سوم است همانطور که گفته شد TuRn-OffS اصلا معلوم نیست قرار است چه بکند
اتفاق جالب دیگر که افتاد SCӚA شخصی به نام -NMK- را به قتل رساند و مقدار اندکی پول و حدود 1 میل قدرت به دست اورد اما مهم تر از این اتفاق این است که -NMK- پدر خوانده ی اصلی خانواده ای به نام Blind Guardian بوده و در این خانواده حدود 900 میل پول وجود دارد که معلوم نیست مال کدوم کاربر میباشد
از طرفی خونواده ی farboddufer مقدار 2.622.306.306 پول دارد البته معلوم هست که این پول برای نفر سوم کنونی یعنی TuRn-OffS است به دلیل سابقه ی همکاری.و خبر جالب تر در خونواده ی michael4ever مقدار 1.237.413.269 پول وجود دارد که این نیز به زعم ا.ه باید برایTuRn-OffS باشد. البته به اطلاع میرساند که michael4ever کمتر از 30 مین دیگه محافظتش تموم میشه و معلوم نیست بعدش چه اتفاقی قرار است بیافتد.
بررسی وضعیت نفرات 4 و 5:
نفر 4 ملقب به TONYKING با احتساب این که پول خوواده ی Mafiz نیز برای اوست سر جمع بیشتر از 2 میلیارد گمان نمیرود که داشته باشد و اگر نفر 5 PAVEL__PATRIK اکانت خود را زنده نکند اون نفر 4 باقی میماند اطلاعات زیادی درباره ی نفر 4 در دسترس نمیباشد و به همین دلیل متاسفانه اطلاع رسانی ما درباره ی او کم میباشد.
نفر 5 که اسشمو در بند قبلی نام بردیم PAVEL__PATRIK است.ایشون پول زیادی ندارن متاسفانه یا شاید هم دارن و ما از ان بی خبریم اما خیلی پول داشته باشد حدود 1 میلیارد میشود که مطمئنا به هیچ کس نمیرسد و همان نفر 5 باقی میماند که در این صورت اگر hitler (که همه میدانند رابطه ی دوستانه ای با PAVEL__PATRIK دارد ) بخواهد دست به کار شود او هم مطمئنا بیشتر از 1 میلیارد پول ندارد و برای همین فکر میکنیم که تاپ 5 همین نفرات باقی میمانند و راند به پایان میرسد.
با تشکر از دوستان که وقت گران بهای خود را برای خواندن روزنامه ی ا.ه گذاشتید.
موفق باشید

• Guests
با تشکر از این که مطالب را ارائه دادید
ولی بازم اطلاعات تکمیلی را خودم بعدا میزارم
الان سکرته ولی TuRn-OffS دوم میشه احتمالا و NIGRITUDE سوم
بازم احتمال تغییرات به صورت جدی وجود داره
که اونم همش احتماله باید باشیم و ببینیم
دوستان اطلاعات تکمیلی هرکی داره بگه :دی

• Guests
طبق اخرین اخبار تونی کینگ سوم میشه:D:

• Guests
پسNIGRITUDE چارم میشه:دی:دی

• Guests
بچه ها یه کلیک رو این بکنید جای دوری نمیره

http://www.Haftir.ir...etlink&uid=3934

• Guests

و خبر جالب تر در خونواده ی michael4ever مقدار 1.237.413.269 پول وجود دارد که این نیز به زعم ا.ه باید برایTuRn-OffS باشد. البته به اطلاع میرساند که michael4ever کمتر از 30 مین دیگه محافظتش تموم میشه و معلوم نیست بعدش چه اتفاقی قرار است بیافتد.

عاقا من تکذیب میکنم فعلا برای پول تصمیمی گرفته نشده...
با تشکر آقای هورمزد خان شایعه درست نکن وگرنه میگم مهی شام درست نکنه:54:
با تشکر
Franklin

شما با کلیک خود امتیاز قاتلین
jack_bauer24
را به 3507 افزایش دادید

• Guests
تو فعلا پول نقد کن:54:

• Guests
قتل
شما 99 گلوله به
SMoKeR
زدید و به او 100% اسیب وارد کردید
شما
SMoKeR
را کشتید و مبلغ 1.045.696.529 را به جیب زدید و 9.090.096 به قدرت شما افزوده شد

• Guests

قتل
شما 99 گلوله به
SMoKeR
زدید و به او 100% اسیب وارد کردید
شما
SMoKeR
را کشتید و مبلغ 1.045.696.529 را به جیب زدید و 9.090.096 به قدرت شما افزوده شد

:3::2::SOKOT:

تصویر

• Guests
واییییییییییی باورم نمیشه خدایی هفت تیر شده مثل فوتبال اصلا نمیشه پیش بینی کرد ثانیه به ثانیشو یدفع دیدی هک شدم خود به خوی خودکشی کردم:54::54: دمتون گرم امیر اول شده یعنی من اول شدم هیچ غمی نیست

• Guests

واییییییییییی باورم نمیشه خدایی هفت تیر شده مثل فوتبال اصلا نمیشه پیش بینی کرد ثانیه به ثانیشو یدفع دیدی هک شدم خود به خوی خودکشی کردم:54::54: دمتون گرم امیر اول شده یعنی من اول شدم هیچ غمی نیست

شما که خودتون هکری سعید جان
نیاز کسی نمیتونه هکت کنه:54:

راستی میدونم سوزش داری داداش ولی بازیه دیگه بردو باخت داره...

• Guests
سوزش که داره عزیزم زحمت کشیدم میخواستم ببرم ولی امروز عقلم اومد سرجاش که بازی همینه من تو یه روز میرم کار میکنم پنجاه تومن گیرم میاد شش ماه وقت اخرش فوقش پنجاه تومن یا صد تومن یا دویست تومن ولی اصل اون هیجان واقعیه که امینی میگی خدایی اینجاش یعنی هیجان اینجاس که باید رفاقت کنی.هیچ اشکالی نداره واقعا هم دارم میگم زاخار اول بشه انگار من اول شدم

• Guests
احیانا کارگری میکنی دیگه؟:دی

باشه عاره این که هست سعید
بازی همینه ولی خانوارز بیشتر درامد داره
1 ماه بازی میکنیم کلی پول در میاد واسه همین منم وقت نمیزارم رو هفت تیر
به هر حال موفق باشید

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی