پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

جکی‌ چان بازیگر کمدی اکشن-رزمی «ترسیم پرش» می شود + خلاصه داستان


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests

تصویر

جکی‌چان بازیگر رزمی کار سینمای هنگ‌کنگ خود را آماده بازی در یک کمدی اکشن ماجراجویانه تازه می‌کند که «ترسیم پرش» نام دارد و به زبان انگلیسی تهیه و تولید می‌شود.

فان بینگ بینگ بازیگر سرشناس چینی نقش مقابل جکی‌چان را در این فیلم بازی خواهد کرد. طرح اصلی فیلم‌نامه از خود جکی‌چان است.

قصه این کمدی اکشن درباره یک مامور پلیس هنک‌کنگی و یک خلافکار آمریکایی است، که ناخواسته مجبور به همکاری و اتحاد با یکدیگر می‌شوند. در شرایطی که این مامور پلیس هنک کنگی در تعقیب این خلاف‌کار آمریکایی است تا او را دستگیر و تحویل زندان دهد، به او خبر می‌رسد باید با وی به یک ماموریت مشترک برود.

این ماموریت،دستگیری خشن‌ترین جنایت‌کار و رئیس گروه‌های مافیایی هنگ‌کنگی است و از آنجا که خلاف‌کار آمریکایی با شیوه کاری وی آشناست، باید به مامور هنگ‌کنگی کمک کند تا این جنایتکار را به دام بیندازد.

فیلم‌نامه «ترسیم پرش» را جان لانگینو و برایان گیت‌وود نوشته‌اند. هنوز کارگردانی برای فیلم پیدا نشده است. ولی بعید به نظر می‌رسد جکی‌چان برای کارگردانی آن انتخاب شود.

تهیه کنندگان هنگ کنگی فیلم‌، هم اکنون در جست و جوی بازیگری هستند که باید در نقش خلاف‌کار آمریکایی قصه آن ظاهر شود، هنوز معلوم نیست فان بینگ‌بینگ در قصه فیلم چه نقشی دارد.

او در قسمت سوم «مرد آهنی» در یکی از نقش‌های مهم بازی کرده و قرار است در اکشن کمیک استریپی و ابرقهرمانانه «مردان ایکس: روزهای گذشته آینده» هم بازی کند.

«ترسیم پرش» اولین فیلم جکی‌چان در دو سال اخیر است. او که زمانی یکی از پرکارترین بازیگران ژانر اکشن رزمی سینمای هنک‌کنگ بود، چند سالی است که با بالارفتن سن کم کار شده است.

وی قرار است در قسمت چهارم کمدی اکشن «ساعت شلوغی» هم بازی کند. خبر تولید این فیلم اعلام شده، ولی هنوز معلوم نیست چه زمانی این کمدی ماجراجویانه جلوی دوربین خواهد رفت.

در عین حال، از شش ماه قبل تا به حال رسانه‌های گروهی می‌نویسند چان به احتمال زیاد، در سومین قسمت مجموعه فیلم اکشن و دلهره‌اور «بی مصرف‌ها» هم بازی خواهد کرد.

این بازیگر در پاسخ به شایعه حضورش در این فیلم، گفته است که اول باید فیلم‌نامه آن را بخواند و ببیند چه نقشی را برای او در نظر گرفته‌اند و در قصه فیلم، کاراکتر او چقدر حضور دارد.

جکی‌چان می‌گوید فقط پس از آن است که درباره بازی در «بی مصرف‌ها3» تصمیم خواهد گرفت.

منبع: فارس
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی