پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

عضویت موسس در خانواده ای دیگر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
15 پاسخ برای این موضوع

• Guests
اقای امینی این مشکل رو نمیتونید بر طرف کنید ؟ یکی که موسس خانواده هست چرا میتونه تو یه خانواده دیگه عضو بشه ؟
مثلا همین امروز صبح ساعت 4 یکی که اسم نمیبرم (کیارش :54:) که موسس خانواده shadows هست به محض زنده شدن رفت تو خانواده مولتی خودش که نمیخوام بگم (scea:54) و برای کشتن من پول وام گرفت که حالا بقیش مهم نیس
خواستم رسیدگی کنید اقای امینی . مثلا وقتی میره درخواست بده بنویسه که خطا های زیر را برطرف کنید - شما خانواده دارید

با تشکر:46:

• Guests
e?
اینم مشکله؟
من فکر میکردم جزء بازیه:54:
پس اگه مشکلی داره که درستش کنید
اصن کلا یه کاری کنید کهوقتی کسی میمیره از خانواده نیفته بیرون فقط قدرتش برای خانواده محاسبه نشه! و وام هم بهش تعلق نگیره!

• Guests
عزیزم وقتی بمیری میتونی عضویت یه خانواده ی دیگرو بدی بعد خارج بشی بری یه خانواده ی دیگه

• Guests
خو ببخشید یه چیزی ایراد داره این وسط الان مهی تو منو کشتی کل پول اکم رفت درست میگم؟؟؟ خوب ببخشید من باید *** بدم این پولو دوباره در بیارم:54:؟؟؟؟
بنا بر این نمیشه اینکارو کرد:D

• Guests

خو ببخشید یه چیزی ایراد داره این وسط الان مهی تو منو کشتی کل پول اکم رفت درست میگم؟؟؟ خوب ببخشید من باید *** بدم این پولو دوباره در بیارم:54:؟؟؟؟

چه ربطی داره خوب؟ :D
اقای امینی که کاری نمیکنه خیالتون راحت ولی اگرم بکنه پس باید بدونه شرط انتقال پول 20 درجه هستش . اگه کسی درجش 20 باشه میتونه پول انتقال بده پس برو درجتو 20 کن و از یه مولتی دیگه به خودت پول بده :54: نه اینکه زرت و زرت بمیری بری یه خانواده دیگه پول بگیری :D
اقای امینی درستش کن صداشو در نیار
تا عضویت میدن یه جا دیگه خانواده اصلیشون پاک بشه خیلی جال میشه :54:

• Guests

چه ربطی داره خوب؟ :D
اقای امینی که کاری نمیکنه خیالتون راحت ولی اگرم بکنه پس باید بدونه شرط انتقال پول 20 درجه هستش . اگه کسی درجش 20 باشه میتونه پول انتقال بده پس برو درجتو 20 کن و از یه مولتی دیگه به خودت پول بده :54: نه اینکه زرت و زرت بمیری بری یه خانواده دیگه پول بگیری :D
اقای امینی درستش کن صداشو در نیار
تا عضویت میدن یه جا دیگه خانواده اصلیشون پاک بشه خیلی جال میشه :54:

صاحب اکانت scea اسم داره(ممد)

• Guests
آخ جون اینجوری خیلی ها به گل میشینن مثل خودم خخخخخخ :54:

• Guests
مولتی مولتیه . وقتی صاحبش نیس یکی دیگه تو اکه مولتی محسوب میشه :D محض اطلاع گفتم

• Guests

مولتی مولتیه . وقتی صاحبش نیس یکی دیگه تو اکه مولتی محسوب میشه :D محض اطلاع گفتم

کی گفته صاحبش نیست

• Guests
مهدیار دیگه داری جفنگ محض میگی
نه که فرانکلین مولتیت هستش همیشه رو اک یا اون زد حال و ارحمد که به ممد گیر میدی خوبه همه میدونن اگر به زمان انلاین بودن باشه این اکش همیشه ان هستش

• Guests
ببنید بحثتون از کجا به کجا رسید ...

• Guests
الان بحث مولتی نیس
سعی نکن کاری کنی که بحث بسته بشه
موضوع عضویت موسس در جای دیگس که بعضی ها همیشه انجام میدن :54:

• Guests
خودت بحث رو به اینجا کشوندی
در ضمن بد نیس تعداد دفعات مرگ خودت و مولتیاتم نگاه کنی بعد بیای واسه من از مردن حرف بزنی

• Guests
تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرhttp://freesmile.ir/...1_LaieA_011.gif
ایش بس کنید بابا شما پیشنهاد میدید هم میاید کل کل میکنید؟:|
الله اکبر
برید اسپم به هم تهمت مولتی بزنید

• Guests
یکی بگه که کلا چطوری باید عضو یک خانواده شد ممنون میشم

• Guests
سلام دوست عزیز

انجمن بازی

راهنمای بازی هفت تیر

با مطالعه راهنمای بازی ، همه سوالات احتمالی شما رفع خواهد شد .

اگر راهنمای بازی ، پاسخگوی سوالات شما نبود ، میتوانید به آرشیو سوالات بازیکنان دوره های قبل ، مراجعه فرمائید . ( به نوعی مکمل حرفه ای تر شدن شما را تکمیل میکند )

( برای عضویت در خانواده ی گنگستری ، شما باید به لیست خانواده ها سر بزنید و به خانواده مورد نظرتون ، درخواست عضویت بدین ؛ شما باید صبر کنید تا پدرخوانده ی خانواده ، با بررسی حضور شما در خانواده و .... به درخواست عضویت شما جواب مثبت دهند یا منفی / ) موفق باشین

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی