پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

«آنجلینا جولی» پردرآمدترین بازیگر زن سال 2013 در فهرست جدید فوربس+تصاویر


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests

تصویرپایگاه رتبه سنجی فوربس در جدیدترین فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال 2013 ، آنجلینا جولی را به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن سال 2013 انتخاب کرد. سه سال از آخرین بازی آنجلینا جولی در فیلم توریست و در کنار جانی دپ می گذرد.این فیلم با بودجه 100 میلیون دلاری تولید شد و حدود 278 میلیون دلار فروش کرد.

ازهمان زمان جولی با کارگردانی فیلم سرزمین خون و عسل به حرفه کارگردانی روی آورد و علی رغم جراحی پیشگیرانه ماستکتومی سینه قرار است به زودی فیلم جدیدی را کارگردانی کند.

در حال حاضر با وجود موفقیتهای نسل جدید بازیگران جوانی همچون کریستین استوارت و جنیفر لارنس ،آنجلینا جولی با 33 میلیون دلار همچنان در فهرست پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار دارد.


« آنجلینا جولی با درآمد 33 میلیون دلار »

او سه سال از بازی در فیلم ها دور بوده ولی در کنار آن از کارگردانی کسب درآمد کرده است . او برای بازی در فیلم خبیث استودیوی دیزنی پای قرارداد15 میلیون دلاری رفته است.

تصویر


« جنیفر لارنس با درآمد 26 میلیون دلار »

دختر جوان هالیوود پس از بازی در فیلم بازیهای گرسنگی که از فروش بالایی هم برخوردار بود نه تنها درآمد بالایی به دست آورد بلکه موفق به دریافت جایزه اسکارهم شد. او به زودی با قسمت دوم بازیهای گرسنگی روی پرده سینماها میرود.

تصویر


« کریستین استوارت با درآمد 22 میلیون دلار »

ستاره فیلم گرگ و میش سال گذشته رتبه اول این فهرست را داشت که به خاطر بازی در فیلمهای گرگ و میش: طلوع 2 و سفیدبرفی و شکارچی بود. او امسال فیلمهای کم فروشی را به اکران رسانده است. هرچند می توان به فیلم جدید او درباره زندان گوآنتانامو امیدوار بود.

تصویر


« جنیفر انیستون با درآمد 20 میلیون دلار »

انیستون این درآمد خود را مدیون بازی در فیلمهای خانواده میلرز و روسای ترسناک است. هرچند او از سرمایه گذاران بزرگ در عرصه لوازم آرایشی و پوستی نیز است.

تصویر


« اما استون با درآمد 16 میلیون دلار »

او با فیلمهای سوپربد و یاری به شهرت رسید و حضور او در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز او را به جرگه بازیگران محبوب و پردآمد وارد کرده است.

تصویر


« شارلیز ترون با درآمد 15 میلیون دلاری »

ترون از سال 2011 بازی در فیلمهای برهزینه را شدت بخشید که آخرین آن سفید برفی و شکارچی بود. این فیلم با فروش 403 میلیون دلاری ترون را به فهرست بازیگران پردرآمد وارد کرد. او از مدلهای معروف برند دیور نیز است و درآمد زیادی از این طریق کسب میکند.

تصویر


« ساندرا بولاک با درآمد 14 میلیون دلار »

موفقیت عمده بولاک از بازی در فیلم نیمه تاریک بود. این فیلم با بودجه 30 میلیون دلاری بیش از 309 میلیون دلار فروش کرد و جایزه اسکار را برای او به همراه داشت. بولاک به زودی با فیلم جاذبه در کنار جورج کلونی روی پرده سینماها می رود.

تصویر


« ناتالی پورتمن با درآمد 14 میلیون دلار »

بازیگر برگریده اسکار فیلم قوی سیاه، در فیلم ثور موفقیت بزرگی به دست آورد. او از پاییز امسال با قسمت دوم ثور روی پرده سینماها خواهد رفت.

تصویر


« میلا کانیس با درآمد 11 میلیون دلار »

دو فیلم تد و اُز بزرگ و قدرتمند با بازی کانیس بیش از یک میلیارد دلار فروش کرد و این بازیگر جوان و ناشناخته را در زمره بازیگران معروف و پردآمد قرار داد.

تصویر


« جولیا رابرتس با 11 میلیون دلار درآمد »

رابرتس نه تنها بازیگر پردرآمدی است بلکه جزء بازیگران ثروتمند زن هالیوود هم است. اگوست جدیدترین فیلم اوست که در کنار مریل استریپ بازی کرده است. او همچنین از سهامداران کمپتنی آرایشی لانکوم هم است.

http://www.cinemakha...750_634x933.jpgپی نوشت : پست 6 هزار :34:
0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی