پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

اولین آنونس فیلم «مردان آثار ماندگار» با بازی جرج کلونی و مت دیمن


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests
سازندگان تریلر اکشن «مردان آثار ماندگار» به کارگردانی و با بازی جرج کلونی اولین آنونس و چند عکس جدید دیگر از این فیلم را منتشر کردند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این فیلم بر مبنای داستانی واقعی ساخته شده و در آن مت دیمن، بیل موری، کیت بلانشت، ژان دوژاردن، باب بالابان و جان گودمن در کنار جرج کلونی نقش آفرینی می‌کنند.

داستان «مردان آثار ماندگار» (The Monuments Men) در دوران جنگ جهانی دوم روی می‌دهد و درباره یک گروه نامعمول است که از سوی دولت روزولت ماموریت پیدا می‌کنند به آلمان بروند تا چند شاهکار هنری را از چنگ دزدان نازی‌ نجات بدهند و به صاحبان واقعی‌اش بازگردانند.

این یک ماموریت ناممکن است: در حالی که آثار هنری پشت خطوط دشمن قرار دارند و ارتش آلمان دستور دارد همزمان با سقوط رایش همه چیز را نابود کند، چه امیدی به موفقیت این آدم‌هاست؟ آن‌ها چند نفر رئیس موزه، متصدی موزه و مورخ هنری هستند که همگی میکل آنژ را از تفنگ ام 1 بیشتر می‌شناسند.

تصویر

کلونی و دیمن در «مردان آثار ماندگار» نقش سربازانی کهنه‌کار را به عهده دارند که هدایت گروه را به عهده دارند.

فیلمبرداری تازه‌ترین تجربه کارگردانی و بازیگری جرج کلونی فوریه پیش در برلین آغاز شد و اکنون در مرحله پس از تولید است.

«مردان آثار ماندگار» 18 دسامبر (27 آذر) روی پرده سینماها خواهد رفت.

کلونی اواخر سال گذشته در مقام یکی از تهیه‌کنندگان «آرگو» برنده اسکار بهترین فیلم شد. او سال 2006 برای فیلم «سیریانا»‌ اسکار بهترین بازیگر مرد مکمل را دریافت کرد و همان سال برای فیلم «شب بخیر و موفق باشید» نامزد اسکار بهترین کارگردانی و فیلمنامه غیراقتباسی بود. کلونی برای فیلم‌های «مایکل کلیتن»، «روی هوا» و «فرزندان» هم نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد بوده است.


منبع: خبر آنلاین

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی