پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

آنجلینا جولی دومین فیلم بلند خود را در سیدنی کلید می‌زند


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests
"آنجلینا جولی" همراه با پنج فرزند خود وارد سیدنی استرالیا شد تا برای فیلمبرداری دومین فیلم بلند خود با نام «شکست ناپذیر» که محصول سیتی فاکس استدیو است، آماده شود.

براساس اخباری که خبرگزاری محلی منتشر کرده اند، "جولی" و فرزندانش روز جمعه وارد استرالیا شدند و روز یکشنبه از آکواریوم سیدنی دیدن کردند.

این در حالی است که "برد پیت" در حال حاضر در انگلستان و مشغول بازی در فیلم اکشن- درام "دیوید آیر" با نام «خشم» است.

«شکست ناپذیر» برگرفته از کتابی به همین نام است که "لارا هیلینبرند" در سال 2010 نوشته است. این کتاب درباره "لوئیس زامپرینی" قهرمان جنگ جهانی دوم است. فیلمنامه را "ایتان و جوئل کوئن" نوشته اند که قبلا توسط "ویلیام نیکولسون" و "ریچارد لاگراوینس" دست نویسی شده بود.

"زامپرینی" قبل از پیوستنش به نیروی نظامی آمریکا در جنگ جهانی دوم، ستاره و قهرمان دو میدانی المپیک برلین در سال 1936 بوده است. در سال 1943 هواپیمای نیروی هوایی در اقیانوس آرام سقوط می کند و او به مدت 47 روز بدون آب و غذا زندگی می کند، از حمله کوسه ها جان سالم به در می برد. بعدها توسط آب به سواحل جزیره ای در ژاپن و در پشت خطوط دشمن برده می شود و در آنجا او را به عنوان زندانی جنگی به مدت دو سال زندانی کرده و شکنجه می دهند.

"جک اُکانل" بازیگر انگلیسی تبار، که بیشتر او را به دلیل بازی در سریال «اسکینز» می شناسیم، نقش "زامپرینی" را ایفا خواهد کرد.

تولید این فیلم را "جولی" به همراه "متیو بائر" و "اروین استوف" در دست دارند.

«شکست ناپذیر» توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز تهیه خواهد شد و این دومین تجربه "آنجلینا جولی" در پشت دوربین فیلمبرداری خواهد بود.

"آنجلینا جولی" اولین تجربه خود را با فیلم «در سرزمین خون و عسل» در سال 2011 رقم زد. فیلم «شکست ناپذیر» اولین تجربه بزرگ فیلمبرداری "جولی" برای استدیوی بزرگی چون یونیورسال است.

قرار است فیلمبرداری این فیلم از اوایل دسامبر آغاز شود و در سال 2014 درسینماها به اکران درآید.

سینمانگار

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی