پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

لباس های به کار گرفته شده در فیلم های مرد اهنی + تصاویر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

• Guests

[align=center]لباس های به کار گرفته شده در فیلم های آیرون من-قسمت اول
گزارش ویژه در مورد لباس شخصیت های مارول قسمت اول.بخش اول.آیرون من

تصویر

مطمئن شخصیت آیرون من را میشناسید. این شخصیت یکی از برترین شخصیت ها و پول ساز ترین شخصیت های مارول میباشد که در سال 2013 حتی رکورد دیزنی را هم جا به جا کرد. آیرون من محبوبیت خاصی را دارد و از محدود شخصیت های قهرمانی است مه همه میدانند آن در دنیای واقعی کیست. تونی استارک یک سازنده صلاح های جنگی است که بعد از آزمایش موشک هایی در افغانسان گیر آدم هایی می افتد که باید برای آن ها صلاح تیهه کند اما تونی رباطی را خلق میکند که از بدن تونی تذیه میکند و با آن از انجا فرار میکند و حالا او یک قهرمان است. در گزارش زیر به برخی مشخصات از برخی لباس های آیرون من اشاره میکنم که توسط تونی استارک و کامپیوتر هوشمند آن یعنی جارویس ساخته شده است.

مارک 1(mark 1)
تصویر
اولین لباسی که توسط تونی ساخته شده در موقعی که توسط گروه تروریستی ده حلقه گرفتار شده.این لباس را با کمک دوستش یینسن هم سلولی اش ساخته.این لباس که برای فرار استارک و یینسن ساخته شده بود فقط استارک را از انجا بیرون می برد و یینسن به خواست خودش در غار می ماند.این لباس به کمک ژنراتور الکتریکی که توسط تونی و یینسن تهیه شده بود و باعث دور شدن ترکش ها از بدن استارک بود نیرو مورد نیازش را تجزیه می کرد.موقعی فرار استارک از غار در بین راه استارک با تکنولوژی پرواز اولیه سوخت تمام می شود و استارک به زمین می افتد و لباس از بخش های دیگرش جدا می شود.استارک بعدا این لباس را میگیرد و در خانه ی خودش در قفسه ی لباسهای اهنی اش می گذارد.
نکته:این لباس فقط جهت فرار تونی با کمترین امکانات ساخته شد و هیچ قدرت هوشمندی نداشت این لباس در حقیقت الگو ساخت یک رباط غول پیکر بود که تونی با مراک 3 آن را شکست داد. بعد ها خود تونی این لباس را الگو نموع های دیگر کرد تا رباط های گنده تری خلق کند.

مارک 2(mark 2)

تصویر
مارک 2 دومین لباسی بود که استارک به کمک جارویس اون رو ساخت.این لباس دارای برنامه ی پیشرفته تر از مارک 1 است و این لباس بعد ها سنبل ساخت لباس های مانند مارک 42 و مارک 3 و مارک 4 و .... شد.این لباس دارای سلاح های پیشرفته تر.تکنولوژی بالاتر و اهن محکم و قوی تری نیز هست.بعد از این که این لباس نتوانست به هوا بدون یخ زدگی برود استارک به فکر ساختن مارک 3 افتاد.
نکته:این لباس هم عمر خیلی کمی داشت زیرا دارای ساختار های پر از مشکل بود ولی برای تجربه اول تونی خیلی خوب بود و با آن چرخی زد این لباس الگوی تمامی لباس های بعدی به خصوص مارک 3 بود.

مارک 3(mark 3)
تصویر
این لباس توسعه یافته و رنگ شده ی مارک 2 است.این لباس دارای بدنه ای از جنس طلا است و بیشتر استارک از این لباس استفاده کرده است.
این لباس یه جورایی مانند لباس کلاسیک مردعنکبوتی لباس کلاسیک و همیشگی استارک است.البته بعضی وقت ها این لباس توسعه یافته و رنگ و شکل و ابزار در ان فرق کرده.ولی کسی نیست که طرفدار ایرون من باشد و این لباس را ندیده باشد و نشناسد.البته این لباس به مارک 4 هم شناخته می شود که همین لباس است ولی دارای سلاح ها جدید تر و تغییراتی در بدنه لباس بوده است.
نکته:این لباس بیشترین کاربردش در آیرون من 1 بود ولی تونی از آن به عنوان یک لباس شخصی و رسمی مانند کت شلوار استفاده میکرد ولی نبرد زیادی با آن دیگر انجام ندادچون جایگزین های بهتری برایش پیدا کرد.

مارک 5(mark 5)

تصویر
این لباس استارک که به مارک v و چمدان زره پوش نیز معروف است یک کت و شلوار اضطراری است و اولین لباسی که در فیلم ایرون من 2 به تماشاچیان نشان داده شد.این لباس اولین بار موقع حمله ایوان به محل مسابقه ی ماشین سواری توسط استارک پوشیده شد.این لباس برای این ساخته شده بود که با وزن کمش استارک بتواند سریع تر کار کند و باعث سریع تر شدن او در پرواز گردد و به عنوان یک چمدان در موقعیت اضطراری استارک ان را سریع بپوشد.
نکته:این لباس هم عمر کوتاهی در فیلم داشت و از بدنی بسیار ضعیف و سبک استفاده شده بود. این لباس فقط در نبرد پیست ماشین به کار برده شد و قابلیت های چندانی هم ندارد ولی بسیار سبک است و سریع البته تونی در بعد لباس های سریع تر از این را هم ساخت که مستحکم تر هم بودند و از وسایل نظامی زیادی برخوردار بودن.

مارک 6(mark 6)
تصویر
مارک 6 یا vI ششمین لباس ساخه شده توسط استارک است بعد از این که استارک راه حلی برای مسمومیت هسته پالادیوم پیدا کرد و ژنراتور هسته ای کاملتری را ساخت در فیلم مرداهنی 2 و اونجرز به تن کرد.
نکته:این لباس از جنس بدنه بسیار قوی همراه است و در آیرون من 2 در آخرین نبرد از آن استفاده کرد این لباس در آونجرز نبرد چندانی نداشت و بیشتر در نبرد های دقیقه و کوچیک فعالیت داشت ولی آسیب خیلی زیادی را بعد از افتادن درون موتور پرنده هوایی دید.

مارک 7(mark 7)
تصویر
((...یک کس دیگه رو هم ناراحت کردی...اسمش فیل کورسن بود.))
تونی خطاب به لوکی در اونجرز

مارک 7 یا vII هفتمین لباس استارک و لباسی برای مبارزه و نبرد است.این لباس که بیشتر چیزهاش شبیه مارک 3 هستش در فیلم اونجرز در نبرد با لوکی پوشیده بود.این لباس موقعی که در حال مراحل اخر ساخت بود توسط جارویس به دستور تونی استارک فرستاده شد تا او را در نجات دهد و در جنگ این لباس را برتن کند.این لباس به شدت با سلاح و اسلحه مجهز شده است.
این لباس دو از طریق دو دستبند فلزی خاص که کدی به نام embeded در انها رمز گذاری شده است در فضای سیاه و سفید مستطیل شکل، که لیزر اسکنر در آغوش مکانیکی اسکن برای تایید هویت کاربر و فعال سازی ویژگی غلاف است، به طور خودکار انجام می شود خود را بر روی تونی می پوشاند
نکته:این لباس یکی از مستحکم ترین لباس های تونی به حساب می آید که تونی بعد از رد شدن از اون سیاهچاله فضایی از آن خاطره بعدی دارد.

مارک 25(mark 25)
تصویر
علامت گذاری 25 ( XXV ) ، که همچنین به عنوان " مهاجم " شناخته می شود، یک لباس سنگین ساخت و ساز است ، و یکی از لباس های تازه ساخته شده توسط تونی استارک ، پس از اونجرز بود
این لباس در فیلم مرد آهنی 3 نشان داده شد ، و برای اولین بار در فیلم زمانی که تونی به جارویس دستور داد لباس های جدید در خانه ی پروتکل حزب(خانه ی استارک) را ازاد کند در آن همراه با تمام لباس های دیگر برای کمک به تونی در نبرد بر ضد آلدریچ کیلیان فعال شد
به این لباس مهاجم نیز می گویند، به دلیل آن مته دستی مخصوص سوراخ کردن سنگ های قدرتمند مانند دست است که می تواند بتن را بشکند. این لباس را برای کمک به ساخت و ساز با چیز های سنگین در آن قدرت های سنگین که از مته دستی مخصوص سوراخ کردن سنگ آن را مانند اسلحه می آید ساخته شده است. همچنین می تواند درجه حرارت و موج های الکتریکی مقاومت در برابر بعضی چیزها بسازد. این اولین لباسی است که به رنگ قوس راکتور سبز به جای آبی کلاسیک، یکی از ویژگی های دیگر ان این است که منحصر به فرد با بقیه لباس ها است است
نکته:این لباس هم حضور کمرنگی در فیلم آیرون من داشت و در قسمت سوم فقط در چند ثانیه دیده شد.

پایان قسمت اول[/align]

منبع:ای ار ام دی بی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی