پرش به

مهمان گرامی خوش آمدید ...

منوی انجمن

به انجمن بازی آنلاین هفت تیر خوش آمدید
ورود به انجمن ساخت اکانت

بازیگران زن ایرانی چه حلقه‌ای را برای ازدواج انتخاب کرده اند: از نیوشا ضیغمی تا لیلا


  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1

  • Guests

تصویر


حلقه ازدواج خانم‌ها بعد از مدتی جزئی از هویتشان می‌شود؛ برایشان به نماد وفادری و عشق‌شان تبدیل می‌شود اما از جهت دیگر انتخاب نوع حلقه هم نشان‌دهنده شخصیت فرد است. کسی که به سرا غ حلقه‌های ساده می‌رود بعید است که در زندگی شخصی هم خیلی اهل تجملات باشد یا کسی که یک حلقه سنتی را انتخاب می‌کند احتمالا ترجیح می‌دهد در هر بعدی از زندگی‌اش وجهی از سنت را بگنجاند. «زندگی ایده‌آل» به همین بهانه سراغ هنرمندان متاهل رفته است تا ببیند آنها در انتخاب حلقه ازدواج خود چه ریزه‌کاری‌هایی را در نظر گرفته‌اند.

خانم لی‌لا، همسر احسان خواجه‌امیری حلقه‌ای پر از نگین برای ازدواجش انتخاب کرده است. نگین‌های گلبرگ‌شکل که دورتادور انگشتر را پوشانده‌اند و دیگر جایی برای خودنمایی طلای سفید آن باقی نگذاشته‌اند.

گویا ریما رامین‌فر از آن دسته کسانی هستند که به طلای زرد بیش از سفید علاقه دارند؛ حلقه ایشان حالتی گرد و کروی دارد و شکاف میان آن، حلقه را از سادگی در آورده است.

حلقه رویا تیموریان به معنی واقعهی کلمه یک رینگ ساده است؛ حلقه‌ای مسطح از طلای سفید که می‌توان به راحتی همیشه و همه جا به دست داشت. همین حلقه ساده به خوبی شخصیت خاص و به دور از تجمل ایشان را نشان می‌دهد.

حلقه ویشکا آسایش هم تقریبا ساده، پهن و بدون نگین است؛ البته پرداخت‌هایی روی آن انجام شده که زیبایی آن را دو چندان می‌کند، مثلا 3 برآمدگی نواری روی آن وجود دارد که انگار حلقه را به دو بخش تقسیم کرده‌اند.

حلقه ازدواج خانم پریچهر حسینی، همسر شهاب حسینی، چندان پرتجمل نیست؛ حلقه‌ای پهن از طلای سفید که با پرداخت طرح نگین را روی آن درآورده‌اند. حلقه‌ای سنگین که کاملا مناسب یک خانم با شخصیت است.

احترام برومند، همسر داوود رشیدی، روی انگشت 3 حلقه انگشتر به دست کرده است؛ یکی حلقه‌ای ساده به صطلاح معروف رینگ زرد و دیگری انگشتری سفید با نگین بزرگ در نجف با سبکی کاملا سنتی که برازندگی دست‌هایش را چند برابر کرده است.

حلقه لیلا حاتمی، همسر علی مصفا، یک رینگ ساده زرد است. آنقد ساده و باریک که شاید باید برای دیدن آن کمی بیشتر به انگشتان او نگاه کرد. همین حلقه ساده می‌تواند نوع شخصیتش را به خوبی نشان دهد؛ بی‌آلایش و به دور از هر گونه تظاهر.

حلقه نیلوفر خوش‌خلق، همسر امین حیایی، به گونه‌ای است که انگار گلبرگ‌های ریز طلای سفید دور تا دور انگشت او را احاطه کرده است؛ گلبرگ‌هایی که دورن هر کدام نگینی وجود دارد تا درخشندگی خاصی به آن بدهند.

اگر تا به حال کمی کارهای جنبی خانم لاله اسکندری را دنبال کرده باشید، احتمالا می‌دانید به هنر دست و ظریف کارهای آن اهمیت زیادی می‌دهد؛ حلقه‌ای که وی به دست دارد به دور از این ذهنیت نیست؛ حلقه‌ای با نقوش سنتی که 2 یا 3 مروارید کوچک، زینت‌بخش آن است.

حلقه پهن نیوشا ضیغمی پر از نگین است و درخشندگی آن بیش از هر چیز روی دست‌های او جلب توجه می‌کند؛ حلقه‌ای سفید که روی آن کمی حالت حصیری دارد و گوشه‌های برجسته آن نیز ترکیب رنگ آن را کامل می‌کند.

حلقه همسر سیامک انصاری باریک و نگین‌دار است اما نه آنقدر پرنگین که دیگر طلای حلقه چندان مشخص نباشد؛ 3 یا 4 نگین نسبتا درشت روی نگشتر، زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی